0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

SIERRA WIRELESS XR90-XR80 MARINE

2x 5G 4 SIM

XR 90

G

5

Sierra Wireless İle 5G – En Hızlısı

Bilgi işlem, yönlendiriciler, ağ geçitleri, marine uygulamaları, endüstriyel otomasyon ve birçok yeni Endüstriyel IoT uygulaması. 5G bağlantısı arıyorsanız, AirLink XR Serisi 5G çoklu ağ yönlendiricilerimiz sektördeki en yüksek performansı sunar.

XR Serisindeki ilk iki yönlendirici olan XR90 ve XR80, müşterilerin kritik görevlerde gerçek zamanlı video akışı ve sesli iletişim için gerekli olan daha yüksek veri hızlarından, daha düşük gecikmeden, ultra güvenilirlikten ve gelişmiş 5G güvenliğinden yararlanmasını sağlar. Ortamlar ve yüksek performanslı iş açısından kritik 5G uygulamaları. XR Serisi, mobil uygulamalar veya birincil, geçici veya yedek sabit kablosuz bağlantı için kullanılsın, herhangi bir ağda (5G, Wi-Fi 6, Ethernet) 5G'nin tam performansını sunar.

Zor çalışma koşullarında mobil ve sabit uygulamalar için özel olarak üretilmiş XR90 ve XR80 ürünleri yüksek performansın yanında sürekli bağlantı gerektiren marine uygulamaları için ideal çözümler sunar.

XR90

XR80

Icon_Industrial

5G Teknolojisi

5G mobil ağları, mevcut 4G LTE dağıtımlarının ötesinde mobil iletişim standartlarının bir sonraki ana aşaması olacaktır. LTE, mobil iletişim dağıtım ağlarının ikinci yarısında devreye girmiş olup, özellikle LTE Advantage (LTE-A) ve LTE Advantage Pro (LTE-A Pro) olmak üzere yol haritasındaki geliştirmeyi planlama amacını gütmektedir. Aslında, LTE Advantage Pro'daki geliştirmelerin çoğu 5G için temel yapı taşları olup, 5G için kritik olan özelliklerin ve erken kullanım fazının çoğunu sağlayacaktır.

Marine Uygulamaları İçin 5G Ne Demek?

Daha Az Gecikme

AR / VR gibi gerçek zamanlı uygulamaları etkinleştirme.

Daha Yüksek Kapasite

Aynı anda daha fazla cihaz çevrimiçi olabilir.

Daha Yüksek Hız

Veriler, 5 Gbps'yi kolayca aşarak daha hızlı hareket eder.

Geriye Dönük Uyumluluk ve Daha Hızlı 4G / Cat20

XR80 ve XR90 modellerinde Sierra Wireless gelişmiş 5G modülleri kulllanılmaktadır. XR80 modelinde 1 adet 5G modül, XR90 modelinde ise 2 adet 5G modül bulunmaktadır.

Her bir Sierra Wireless gelişmiş 5G modülü 5G çalışma modunda 4.14 Gbps indirme ve 660 Mbps gönderme hızlarını destekler. XR90 modelinde 2 adet modül olduğundan toplam kapasite teorik olarak 2 kat olacaktır.

Sierra Wireless gelişmiş 5G modülü geriye dönük 4G LTE-A Pro çalışma modunda Cat20 özelliğine sahiptir. Bu çalışma modunda 2 Gbps indirme ve 210 Mbps gönderme hızları desteklenmektedir. Cat20 özelliği eş zamanlı MIMO desteğine sahip olduğundan 4G çalışma modunda verimlilik ve hız akıllı cep telefonları ile karşılaştırılabilecek seviyede yüksek olacaktır.

Cep telefonu ve LTE router cihazlarının hız karşılaştırması.

AirLink® Management Service (ALMS)

İzleme, Kontrol, Raporlama Ve Alarm Desteği

Dağıtılmış cihazların yönetimine ilave olarak AirLink tümleşik aktivite motoru ile isteğe bağlı aktivite tetiklemeleri, raporlamalar ve alarmlar oluşturulabilir. Çok sayıda dağıtılmış yapıdaki cihazı tek bir merkezden kontrol etmek, yönetmek merkezi IT bölümüne büyük kolaylık sağlarken, verimlilik artar, yönetim giderleri en aza indirgenir.

Dağıtılmış yapıda kurulmuş mobil gateway cihazlarını yönetmek daima gerekli ve zorlayıcı bir işlem olmuştur. Çok sayıdaki cihazın konfigürasyonunu kontrol etmek, yazılım güncellemelerini yapmak, olası problemlere karşı uzaktan testler yapmak.

Airlink® Management Service (ALMS), endüstrinin lider cihaz yönetim çözümüdür. Yüksek seviyede gelişmiş kablosuz bağlantı desteği ile cihaz kaydı, konfigürasyon ve yazılım güncellemeleri büyük kolaylıkla yapılır. Cihaz genel kontrol tahtası ile tüm cihazları aynı anda görebilir, isteğe bağlı raporlar alabilir ve kritik aktiviteleri gözlemleyerek olası cihaz hatalarının önüne geçebilirsiniz.

error: Content is protected !!