0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

DIGI ANYWHEREUSB-2019 UYGULAMA

Her Yerden Sorunsuz Erişim!

Çoklu USB Port Gereksinimi

AnywhereUSB Plus

Üstün Özellikler, Uygulama Alanları

MERKEZİ USB BAĞLANTILAR

Digi AnywhereUSB Plus uzaktan bağlantı hub cihazları, USB cihazlarınızı USB kablo sınırlarından bağımsız olarak yönetmenize olanak sağlar. Bilgisayarlar merkezde toplanabilir, sanallaştırılabilir, kabinetlere konularak çalışma alanları düzenlenebilir,  güvenlik ve sürekli yönetim sağlanır.

ESNEK BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

Bir hub üzerinde USB portlarını gruplayarak farklı istemcilerin bir veya daha fazla akıllı cihaz gruplarına erişimine olanak sağlarsınız. Farklı kullanıcılar sadece çalışmaları için gerekli olan cihazlara erişebilirler, yönetim kolaylığı sağlanır.

HIZLI VE DAHA GÜVENLİ

Akıllı cihazların endüstriyel haberleşmeyi desteklemesi için daha yüksek güç ve band gereksinimleri vardır. Digi AnywhereUSB® Plus, Gigabit ve daha yüksek hızlarda ağ bağlantısı yanında USB 3.1 Gen 1 cihaz hızlarını destekler, eş zamanlı olarak tüm USB portlar üzerinden bağlı cihazların şarj edilmesine olanak sağlar. Digi AnywhereUSB Plus cihazına bağlanan her istemci ağ üzerinden aktarılacak hassas, finansal, kişisel veya teknik verileri yüksek seviyeli şifreli bağlantılar ile gerçekleştirir.

AKILLI CİHAZLAR, TEST, YÖNETME VE DEVREYE ALMA

Akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, giyilebilir akıllı cihazlar, radyo veya tarayıcılar hub üzerinden uzaktan tanımlanabilir, şarj edilebilir ve ilgili veriler toplanabilir. Ayıca yeni sürümler ve konfigürasyon parametreleri uzaktan yüklenebilir, cihazlar güncellenebilir. Bilgisayar üzerindeki ilgili yazılım bağlı cihazların firmware sürümlerini otomatik olarak kontrol edip, güncellerken, AnywhereUSB® Plus da bağlı cihazların pillerini şarj eder. Çok sayıda AnywhereUSB® Plus bağlanarak süreç için gerekli bilgisayar sayısı azaltılır.

ZOR ÇALIŞMA KOŞULLARINDA YÜKSEK GÜVENİRLİK

Digi AnywhereUSB kullanarak bilgisayarınızın daha stabil ve güvenli ortamda çalışmasını sağlarsınız. Örneğin restoran uygulamalarında bilgisayarınızı mutfakta tutmak yerine, güvenli IT odasında veya yönetici odasında tutabilir, çevre koşullarına karşı koruma sağlarsınız. Digi AnywhereUSB Plus yazılım sürücüleri uzaktaki bilgisayara yüklenerek, bağlı bulunan USB portların sanki doğrudan bilgisayar bağlanmış gibi çalışmasına olanak sağlar. Ethernet ağ bağlantı desteği ile USB bağlantısının kablo sınırlamaları ortadan kalkar.

YAZILIM LİSANS ANAHTARLARINA DİNAMİK ERİŞİM KOLAYLIĞI

Özel yazılımların çalışması için gerekli USB anahtarlar, e-imza USB kontrol bellekleri kolayca yönetiebilir. USB lisans, kimlik anahtarlarının fiziksel takibi zor ve güvenlik açısından problemli olabilir. Manuel kontrollerde anahtarlar yanlış yuvalara takılabilir, yanlış anahtarlar kullanılabilir. Bu anahtarlar AnywhereUSB Plus üzerinde toplanarak, uzaktan kullanıcıların ve bilgisayarların bu anahtarlara sorunsuzca erişmesi sağlanır.

YÜKSEK SAYIDA AKILLI CİHAZ TESTİ VE KONFİGÜRASYONU

Digi AnywhereUSB 24 Plus, çift 10 Gigabit Ethernet ve hata korumalı SFP+ modül desteği ile çok adetli USB cihazların tanımlanması ve kullanıma açılması açısından ideal bir çözüm sunar. Her portta şarj etme özelliği olup, esnek gruplama desteği ile ticari ve endüstriyel uygulamalar için kolay kullanımlı bir alt yapı oluşturulur..

error: Content is protected !!