0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

XR90-XR80-KURUMSAL

XR80 | XR90

Sierra Wireless İle 5G Geleceğinize Başlayın

Bilgi işlem, yönlendiriciler, ağ geçitleri, marine uygulamaları, endüstriyel otomasyon ve birçok yeni Endüstriyel IoT uygulaması. 5G bağlantısı arıyorsanız, AirLink XR Serisi 5G çoklu ağ yönlendiricilerimiz sektördeki en yüksek performansı sunar.

XR Serisindeki ilk iki yönlendirici olan XR90 ve XR80, müşterilerin kritik görevlerde gerçek zamanlı video akışı ve sesli iletişim için gerekli olan daha yüksek veri hızlarından, daha düşük gecikmeden, ultra güvenilirlikten ve gelişmiş 5G güvenliğinden yararlanmasını sağlar. Ortamlar ve yüksek performanslı iş açısından kritik 5G uygulamaları. XR Serisi, mobil uygulamalar veya birincil, geçici veya yedek sabit kablosuz bağlantı için kullanılsın, herhangi bir ağda (5G, Wi-Fi 6, Ethernet) 5G'nin tam performansını sunar.

XR90, toplu taşıma, marine ve kamu güvenliği gibi mobil uygulamalar için özel olarak üretilirken, XR80 ticari filolar, marine, üretim ve uzaktan eğitim gibi mobil ve sabit uygulamalar için özel olarak üretilmiştir.

XR90

XR80

Icon_Industrial

5G Teknolojisi

5G mobil ağları, mevcut 4G LTE dağıtımlarının ötesinde mobil iletişim standartlarının bir sonraki ana aşaması olacaktır. LTE, mobil iletişim dağıtım ağlarının ikinci yarısında devreye girmiş olup, özellikle LTE Advantage (LTE-A) ve LTE Advantage Pro (LTE-A Pro) olmak üzere yol haritasındaki geliştirmeyi planlama amacını gütmektedir. Aslında, LTE Advantage Pro'daki geliştirmelerin çoğu 5G için temel yapı taşları olup, 5G için kritik olan özelliklerin ve erken kullanım fazının çoğunu sağlayacaktır.

IoT İçin 5G Ne Demek?

Daha Az Gecikme

AR / VR gibi gerçek zamanlı uygulamaları etkinleştirme.

Daha Yüksek Kapasite

Aynı anda daha fazla cihaz çevrimiçi olabilir.

Daha Yüksek Hız

Veriler, 5 Gbps'yi kolayca aşarak daha hızlı hareket eder.

5G IoT İçin Uygulama Alanları

Üretim

AI / VR desteği ile akıllı fabrikalar, robot uygulamaları.

Kamu Güvenliği

Gerçek zamanlı video, güvenli iletişim ve medya paylaşımı.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Üretimi artırmak, süreçleri kolaylaştırmak ve maliyetleri düşürmek için yaygın IoT sensörlerinin kullanımı.

Medya

Yüksek tanımlı akış ve sanal gerçeklik gibi yeni özellikler.

AirLink® Management Service (ALMS)

İzleme, Kontrol, Raporlama Ve Alarm Desteği

Dağıtılmış cihazların yönetimine ilave olarak AirLink tümleşik aktivite motoru ile isteğe bağlı aktivite tetiklemeleri, raporlamalar ve alarmlar oluşturulabilir. Çok sayıda dağıtılmış yapıdaki cihazı tek bir merkezden kontrol etmek, yönetmek merkezi IT bölümüne büyük kolaylık sağlarken, verimlilik artar, yönetim giderleri en aza indirgenir.

Dağıtılmış yapıda kurulmuş mobil gateway cihazlarını yönetmek daima gerekli ve zorlayıcı bir işlem olmuştur. Çok sayıdaki cihazın konfigürasyonunu kontrol etmek, yazılım güncellemelerini yapmak, olası problemlere karşı uzaktan testler yapmak.

Airlink® Management Service (ALMS), endüstrinin lider cihaz yönetim çözümüdür. Yüksek seviyede gelişmiş kablosuz bağlantı desteği ile cihaz kaydı, konfigürasyon ve yazılım güncellemeleri büyük kolaylıkla yapılır. Cihaz genel kontrol tahtası ile tüm cihazları aynı anda görebilir, isteğe bağlı raporlar alabilir ve kritik aktiviteleri gözlemleyerek olası cihaz hatalarının önüne geçebilirsiniz.

error: Content is protected !!