0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

TARIM VE ÇİFTÇİLİK ANTENLERİ POYNTING 2023

Çiftçilik ve Tarım Alanları Antenleri

Poynting tarafından sunulan ilk çözümlerden biri, daha iyi cep telefonu işaret alımı elde etmek için uzak bölgelerdeki çiftçiler tarafından kullanılan yüksek kazançlı LPDA ve YAGI antenleriydi. LPDA-92 modeli, dünya çapında uzak çiftliklerde ve pansiyonlarda hala kesin bir favoridir.

Günümüzde akıllı çiftlikler internete bağlı cihazlar üzerinden farklı çalışmalar yürütmektedirler. Otomasyon neredeyse her yönünü iyileştirmek için tarımda uygulama alanı bulmuştur. Doğaları gereği uzak olan çiftlikler için toprağı, suyu, ışığı, nemi, sıcaklığı ve çok daha fazlasını ölçen sensörler için güvenilir iletişime ihtiyaç duyulur. Tarım ve çiftçilik alanları antenlerimiz uzak mesafelerde kaliteli ve sürekli bir iletişim sağlamak için gerekli tüm özellikleri karşılar.

Tarımsal ve çiftlik alanları anten yelpazemiz, kullanıcılara ulaşan işaretlerde sinyal bozulmasını azaltırken tutarlı ses ve veri iletişimi sağlar.

green leaf 600x309

Daha az enerji tüketimi.
Antenlerin aktardığı stabil ve güçlü işaret sayesinde router/modem cihazınız daha az güç tüketir.

EPOYNT SERİSİ

ÇAPRAZ KUTUPLU, LTE/5G ve WI-FI ANTEN PANOLARI

Poynt muhafazaları, çeşitli 4G/5G yönlendirici cihazlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır ve anten muhafazasını bir Müşteri Uç Noktası’na (CPE) dönüştürür. Sadece LTE/5G cihazınızı eklemek yeterlidir.
ePoynt muhafazası, fiziksel boyutları 185 x 145 x 45 mm³ kadar yönlendiricileri barındırabilir. ePoynt-1 (EPNT-1), 5 dBi tepe kazancıyla 617 ila 3800 MHz arasında geniş bant kapsama alanı sunan dört çapraz kutuplu, çok yönlü LTE/5G antenini birleştirir.

XPOL-5G SERİSİ

X-KUTUPLU LTE/5G ANTEN

XPOL-5G serisi, XPOL-1-5G ve XPOL-2-5G iki farklı anten serisi olarak Poynting’in çok popüler Çapraz Kutuplu (XPOL) antenlerinden oluşur.
XPOL-1-5G çok yönlü bir anten iken XPOL-2-5G tek yönlü bir antendir. XPOL-1-5G anteni, 698 ila 3800 MHz arasında geniş bant performansı sunar ve bant genelinde 3 dBi’lik bir tepe kazancı ile güncel LTE/5G frekans bantlarını kapsar.
Anten ayrıca gelişmiş performans için 2×2 MIMO ve 4×4 MIMO desteğine sahiptir.

PUCK-SERİSİ

OMNI-ÇOK YÖNLÜ ANTEN

Poynting’in PUCK serisi, ticari ve endüstriyel pazarlarda kullanım için küçük profilli bir anten serisidir. PUCK serisi, aynı kasa içinde MIMO LTE/5G (617 ila 4200 MHz), MIMO Wi-Fi (çift bant 2,4 GHz ve 5 ila 6 GHz) ve GPS/GLONASS için çeşitli seçenekler sunarken, uygulamayı olabildiğince basit tutar.

Manyetik taban, duvar montajı, yüzey montajı gibi birçok montaj seçeneği ile kolay kurulum mümkündür.

LPDA SERİSİ

GENİŞ BANT LOG-PERİYODİK DİPOL DİZİ ANTEN

LPDA Serisi, 11 dBi tepe kazancı ile 698 ila 3800 MHz (7200 MHz – LPDA-500) arasında çalışan, yüksek kazançlı, geniş bantlı, yönlü bir antendir. Anten GSM900/ GSM1800/UMTS/LTE bantları dahil olmak üzere tüm uluslararası hücresel ve kablosuz veri bantlarını kapsar.
Ayrıca, Avrupa/ABD “Sayısal Özel Bantlar” ve 2.3-2.7 GHz lisanslı ve lisanssız veri bantları gibi genişletilmiş hücresel ve WiMAX bantlarını da kapsar. Konfigürasyonu, çeşitli kablosuz iletişim sistemleri için uygundur. Bu anten, ultra geniş bant operatörü ile tutarlı bir yüksek kazanç performansı kombinasyonunda benzersiz özellikler sunar.

error: Content is protected !!