0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

SIRETTA SNYPER MAIN

4G LTE 3G 2G

SIM Gerektirmeyen Sürekli Analiz

|

Katma değerli endüstriyel IoT ürünleri üreticisi Siretta ‘dan 4G/LTE (EU), 3G/UMTS, 2G/GSM şebeke standartları ile uyumlu, şebeke işaretlerini analiz eden ve hücresel işaret değerlerinin kayıtlarını kaydedip, analiz için bilgisayara aktaran modemler.

Cihazlar modeline bağlı olarak,  sabit bir noktada birbirini takip eden analizler yaparak, otomatik kayıt edecek şekilde de çalıştırılabilir. Cihaz dört farklı şekilde analiz yapılacak şekilde programlanabilir; “TAM” analiz (4G, 3G ve 2G birleştirilmiş), sadece 4G/LTE, sadece 3G/UMTS ve sadece 2G/GSM.

SNYPER-LTE Graphyte (EU) modelinde her biri farklı özelliklerde tanımlanmış çok sayıda analizi cihaz üzerinde kaydedebilir. Sonrasında bu analiz dosyaları PC’ye aktarılarak detaylı bir şekilde HTML grafik formatında görüntülenebilir. HTML grafik formatında görüntülenen tüm veriler detaylı olarak CSV formatındaki dosyalar ile alınabilir.

Genelde anlık testler ile saptanamayan stabil çalışmayan baz istasyonları, arada sırada problem oluşturan hücresel servisler bu toplanan sürekli bilgiler ile kolayca saptanabilir.

Tüm modellerde Siretta’nın üstün LiveSCAN özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde yapılan analiz sonrasında istenilen baz istasyonunun işaretini seçebilir, liveSCAN kayıt oturumu oluşturarak CSV kayıt dosyalarını saklayarak sonrasında detaylı analiz yapabilirsiniz.

SNYPER-LTE Graphyte, sürekli ve sağlıklı bir iletişim sağlamak için kurulumlar öncesinde detaylı testler (saat, gün, hafta) yaparak doğru şebekede karar kılmak ve uygun anteni seçmek için mükemmel bir araçtır.

SNYPER-LTE Graphyte

SIM Gerektirmeyen, Sürekli 4G/LTE İşaret İnceleme, Log Kayıt Cihazı

SNYPER-LTE+ Spectrum

SIM Gerektirmeyen, 4G/LTE İşaret İnceleme, Log Kayıt Cihazı

Sniper_Coloured_screen_298x458
Spectrum_305x495

Mevcut GSM, 3G, 4G şebekeler ile uyumlu, SIM gerektirmez.

HTML Grafik ve CSV dosya formatlarında raporlama.

Siretta liveScan özelliği ile sürekli kayıt yapabilme, kayıtları aktarma.

BağLAN Ltd., sürekli katma değerli desteği ile güvence.

error: Content is protected !!