0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

SIERRA WIRELESS SEMTECH COMPLETE SERIES

Airlink Pro Serisi Yönlendiriciler

Zorlu koşullarda başarılı olmak üzere tasarlanan bu son derece sağlamlaştırılmış cihazlar, ister uzakta çok sıcak bir bölgede güneş panelleri bağlamanız gereksin, ister yüksek çözünürlüklü video yayını yapan bir polis arabasına bağlanmanız gereksin, en zorlu uygulamalar için özel olarak üretilmiştir.

Bu dayanıklı 5G ve LTE yönlendiriciler, kritik görev uygulamalarının ihtiyaç duyduğu zorlu ortamları, yüksek güvenliği, olağanüstü güvenilirliği ve yüksek performansı karşılamak üzere tasarlanmıştır. ULTIMATE, PERFORMANCE, COMPACT olarak üç grupta toplanmış PRO yönlendiriciler, sağlam yapılarının ötesinde, uzaktan ve gerçek zamanlı izleme ve uzman teknik destekle akıllı ve güvenli yönetim sağlar.

PRO Yönlendiriciler – Kritik görev operasyonları için ultra dayanıklı

ULTIMATE – Üstün performans, özellikler ve kapsam

PERFORMANCE – Boyut ve performansın mükemmel karışımı

COMPACT – Kompakt, enerji tasarruflu yönlendiriciler

COMPACT

COMPACT yönlendiriciler, ultra dayanıklı bir tasarımla biçimlendirilmiş, ultra kompakt bir boyuta ve ultra düşük güç tüketimine sahiptir.

Bu üstün ve benzersiz kombinasyon, onları uzak, zorlu ortamlardaki kurulumlar, güneş veya pil destekli düşük enerji kapasitesi ve sınırlı besleme gücüne sahip uygulamalar için ideal kılar.

Essential Yönlendiriciler – Genel uygulamalar için güvenilir, ekonomik 

ESSENTIAL

ESSENTIAL yönlendiriciler,  bina içi ve korunaklı bina dışı uygulamalar için tasarlanmış, kompakt bir boyuta ve düşük güç tüketimine sahiptir.

error: Content is protected !!