0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

SIERRA WIRELESS SEMTECH AIRLINK HARDNESS

Zorlu Koşulların ÖtesindeAirLink®

Görev açısından kritik uygulamalar söz konusu olduğunda tavizlere yer yoktur. Görev açısından kritik iletişimin omurgası, dayanıklı hücresel yönlendiriciler tarafından sağlanan güvenilir bağlantıda yatmaktadır. Ancak herhangi bir standart yönlendirici bu görevi yerine getiremez; yalnızca kapsamlı ve çok yönlü bir sağlamlık yaklaşımıyla tasarlanan, üretilen ve test edilen ürünler gerçek anlamda hizmet verebilirler.

AirLink® Pro
Kritik Görev Uygulamaları İçin
Sağlamlaştırılmıştır

Dayanıklı MalzemelerŞok ve Titreşime DayanıklılıkAşırı Sıcaklıklara DayanıklılıkToz KorumasıSu direnciGerçek GüvenlikAşırı Gerilim KorumasıHızlandırılmış Ömür Testi

Dayanıklı Malzemeler

Döküm alüminyum muhafazalar

AirLink Pro yönlendiricileri, dış mekan ve araç ortamlarında yaygın olan sıcaklık değişiklikleri ve etkiler gibi çevresel stres faktörlerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Döküm alüminyum muhafazaları yalnızca bu stres faktörlerine direnmekle kalmaz, aynı zamanda yüksek performanslı 5G ve LTE işlemlerinin ürettiği termal enerjiyi verimli bir şekilde dağıtarak iletişim kesintilerini önler ve uzun kullanım ömrü sağlar.

Şok ve Titreşime Dayanıklılık

Hareket halindeki uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır

AirLink Pro yönlendiricileri amaca yönelik olarak üretilmiştir ve araç ve demiryolu kullanımı için onaylanmıştır*.

Hareket halindeyken güvenilir iletişim sağlamalarına olanak tanıyan tavizsiz MIL-STD 810, SAE J1455, EN 50155 ve EN 45545 standartlarını* karşılamak üzere kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

Aşırı Sıcaklıklara Dayanıklılık

Askeri düzeydeki gereksinimleri karşılayacak şekilde test edilmiştir

Kapalı bir alana veya araç içine monte edilen bir yönlendirici, en sıcak yaz günlerine ve en soğuk kış gecelerine maruz kalabilir. AirLink Pro yönlendiriciler aşırı sıcaklıklarda güvenilir şekilde çalışacak şekilde üretilmiştir ve -40 ila +70 °C’ye (-40 ila +158 °F) kadar geniş bir çalışma aralığına sahiptir*.

Ani sıcaklık değişikliklerine dayanabilmelerini ve aynı zamanda bu uç noktalarda performansı koruyabilmelerini sağlamak için tavizsiz MIL-STD 810** gereksinimlerini karşılayacak şekilde test edilmiştir.

*Modellere bağlı olarak

**MIL-STD 810, Test Yöntemi 503 – Sıcaklık Şokları

Toz Koruması

IP64 onaylı

AirLink Pro yönlendiricileri IP64 sertifikalıdır ve zararlı toz girişine karşı tam koruma sağlar.

Bu, özellikle inşaat, maden sahaları veya çöller gibi tozlu veya kumlu ortamlarda yönlendiricinin dahili bileşenlerinin bütünlüğünü korumak için gereklidir.

*Giriş Koruması (IP)

Su Direnci

IP64 onaylı

AirLink Pro yönlendiricileri IP64* sertifikasına sahiptir ve her yönden gelebilecek su sıçramalarına karşı dayanıklılık sağlar.

%95 bağıl nem** ile birleştiğinde, yönlendiricilerinizi nemli ve ıslak koşullarda çalışır durumda tutmanıza olanak tanır.

**Giriş Koruması (IP)

**60°C’de %95 bağıl nem

Gerçek Güvenlik

Class 1 Div 2 onaylı

Birçok AirLink Pro yönlendiricisi, yukarı akış, orta akış ve aşağı akış operasyonları için petrol ve gaz gibi tehlikeli ortamlarda güvenli çalışma açısından C1D2* sertifikasına sahiptir.


Tutuşma risklerini en aza indirecek şekilde tasarlanmış olup, yanıcı buhar veya gazların kapalı kaplarda veya kapalı sistemlerde kullanıldığı ortamlarda güvenle çalışırlar.

* Sınıf 1 Bölüm 2 sertifikası Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Ulusal Yangından Korunma Birliği (NFPA) tarafından verilmektedir.

Aşırı Gerilim Koruması

Gerilim dalgalanmalarına rağmen bağlantıda kalın

Şebeke veya araç operasyonlarında kullanılan yönlendiriciler, iletişimi bozabilecek veya sonuçta hasara neden olabilecek aşırı voltaj değişimlerine maruz kalabilir.

AirLink Pro yönlendiriciler, +200 VDC dahili aşırı gerilim ve yük boşaltma korumasına sahiptir; bu da onların, gevşek veya bağlantısı kesilmiş akü terminalleriyle ilişkili ciddi voltaj yükselmelerine karşı direnç göstermelerine olanak tanır.

Ayrıca yerleşik voltaj düşüşü korumasına da sahiptirler ve voltaj anlık düştüğünde yönlendiricinin yeniden başlatılmasını önlemek ve araçlardaki başlatma voltajları gibi voltaj düşüşleri sırasında sürekli çalışmayı sağlamak için 5-7VDC kadar düşük çalışabilirler.

Hızlandırılmış Ömür Testi

Sorunsuz kullanım için test edilmiştir

Dayanıklı yönlendiriciler dünyasında dayanıklılık ve güvenilirlik başarının ana ölçüsüdür. Bu nedenle yönlendiricilerimiz, ürünün yedi yılı aşkın aşınma ve yıpranmasını simüle eden, zorlu bir süreç olan hızlandırılmış ömür testine tabi tutulur.

Bu testler, aşırı sıcaklıklar, titreşimler ve güç dalgalanmaları da dahil olmak üzere yönlendiricilerin kullanım ömrü boyunca karşılaşabileceği zorlu koşulları ve yüksek stres senaryolarını oluştururlar.

AirLink Pro Yönlendiriciler Endüstri Sertifikaları

error: Content is protected !!