0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

SIERRA WIRELESS ANA SAYFA

Askeri Standardlarda

Akıllı M2M, 3G/4G

Gateway Ürünleri

sw_09_04

Sierra Wireless tarafından üretilen AirLink™ ailesinin akıllı gateway ve router ürünleri çeşitli endüstriyel, kurumsal ve araç içi uygulamalar için en uygun çözümleri sağlarlar. AirLink ürünleri sağlam, sorunsuz ve sürekli çalışma gerektiren  kritik uygulamalar için geliştirilmişlerdir.

Akıllı Gateway Ürün Aİlesİ

AirLink gateway ürünleri endüstriyel, kurumsal ve taşımacılık sektöründeki ethernet tabanlı cihazları kutudan çıktığı gibi, programlanmaya gerek kalmadan internete bağlar. ALEOS™ işletim sistemi ile desteklenen, askeri çalışma koşullarına sahip ürünler yıllarca sorunsuz olarak çalışırlar.

ProgramlanabİLİR Modemler

AirLink programlanabilir modemleri, RS-232 seri arabirime sahip kablolu cihazların internete bağlanmalarına olanak sağlarken M2M uygulamaları için ortak bir platform oluşturur. Open AT® uygulama standardlarını destekleyen teknik özellikleri sayesinde özel, farklı uygulamalar geliştirilebilir.

ALEOS

ALEOS™ Application Framework (AAF), Uygulama Çalışması basit script dili ile özel uygulama yazılımları geliştirmenizi sağlar. AAF uygulaması için gelişmiş kablosuz teknoloji veya tümleşik modül bilgisi gerekmez,

Sierra Wireless AirLink Gateway ve Router Ürünlerinin Avantajları

Geniş Uygulama Alanları

AirLink ürünleri geniş ürün yelpazesi ile IP kameralar, güvenlik, perakende satış, endüstriyel çözümler, enerji, sağlık, kamu uygulamaları, inşaat, taşımacılık ve lojistik, finans, kurumsal yedekleme, iş sürekliliği gibi dikey pazarlarda sorunsuz, sürekli çalışan çözümler sağlar.

Güvenilirlik

1993 yılından beri AirLink ürünleri karmaşık veri gereksinimlerine kolay kurulabilen ve yönetilebilen çözümler getirmiştir. AirLink ürünleri bir kez kurulduktan sonra  sürekli devrede kalarak, kiritik uygulamalarda beklenilen sürekli çalışabilme özelliğini sağlayacaktır.

En Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Airlink yazılım çözümleri ürünlerin kutudan çıkarıldıktan sonra kolayca tanımlanarak, kullanıma hazır hale getirilmesine yardımcı olur. ALEOS ve yardımcı yazılımlar detaylı uzaktan yönetim ve tanımlama özelliklerini sağlarlar.

Tümleşik Akıllılık

AirLink akıllı gateway ve router ürünleri ALEOS™ tümleşik akıllı yönetilebilme özelliklerine sahiptirler. ALEOS akıllı yönetilebilme özelliği, hücresel bağlantının sürekli olarak sağlanmasının yanında, kontrol ve tanımlama, uzaktan yönetim ve birden fazla cihazın aynı anda izlenebilmesine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

İhtiyaca Göre Programlanabilme

AirLink Fastrack™  programlanabilir gateway ürünleri Sierra Wireless yazılım ürünleri tarafından desteklenmekte olup, farklı uygulama programları ile söz konusu cihazların çeşitli amaçlar için birlikte kullanılmasına olanak sağlar.

Sağlam Dizayn

Tüm AirLink ürünleri kurumsal ve endüstriyel uygulamaların beklentilerini  karşılayacak şekilde test edilerek, üretilmişlerdir. Ürünler zor ve aşırı koşullara dayanıklı olacak şekilde  sağlam alüminyum kasalar içine yerleştirilmişlerdir.

error: Content is protected !!