0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

Sierra Gateway Ailesi 201X8

Taşıtlar İçin Uygulamalar

LTE Advanced, Cat 6 300 Mbps. Ethernet, seri, sayısal IO, USB arabirim, dahili aktif GPS  özelliği. 3x MIMO Gbit WiFi. Çift SIM ile hata koruma, askeri standardlar ile uyumlu.

MP 70

Enerji, Endüstri Uygulamaları

Kompakt, akıllı gateway. En düşük güç tüketen 4G gateway: < 1W ! 3G/4G LTE desteği, yüksek hız. Ethernet, çift SIM, seri, sayısal IO, USB arabirimler, GPS özelliği.

RV 50

LTE-M/NB-IoT (LPWA) Router

Endüstrideki ilk, 4G LTE-M/NB-IoT (LPWA) router. LTE küresel destek, yüksek hız, çift Ethernet, RS232, RS485 ve çoklu I/O arabirimler. Wi-Fi, GNSS seçenekleri.

LX60

Kurumsal Uygulamalar

4G LTE yüksek hız, otomatik 3G dönüş. Bulut destekli, akıllı gateway. Band dışı uzaktan yönetim. Kurumsal iletişim seviyesinde bağlantı özelliği. Dayanıklı, sağlam metal kasa.

ES450

Sierra Wireless Gateway Ana Yazılımı ALEOS Üstün Özelliklerinden Bazıları

■ Güvenlik – IPsec VPN, GRE Tünel
Makina protokolleri – Mod-bus, BSAP
Yönlendirme protokolleri
■ Seri arabirim kontrolü – PAD Modu
■ Şebeke bağlantı kontrolü, “watchdog”
■ Bulut desteği ile cihaz kontrolü
■ İnternet üzerinden firmware güncelleme, yeniden başlatma
■ Grafik, harita desteği

AirLink® Management Service (ALMS)

İzleme, Kontrol, Raporlama Ve Alarm Desteği

Dağıtılmış cihazların yönetimine ilave olarak AirLink tümleşik aktivite motoru ile isteğe bağlı aktivite tetiklemeleri, raporlamalar ve alarmlar oluşturulabilir. Çok sayıda dağıtılmış yapıdaki cihazı tek bir merkezden kontrol etmek, yönetmek merkezi IT bölümüne büyük kolaylık sağlarken, verimlilik artar, yönetim giderleri en aza indirgenir.

Dağıtılmış yapıda kurulmuş mobil gateway cihazlarını yönetmek daima gerekli ve zorlayıcı bir işlem olmuştur. Çok sayıdaki cihazın konfigürasyonunu kontrol etmek, yazılım güncellemelerini yapmak, olası problemlere karşı uzaktan testler yapmak.

Airlink® Management Service (ALMS), endüstrinin lider cihaz yönetim çözümüdür. Yüksek seviyede gelişmiş kablosuz bağlantı desteği ile cihaz kaydı, konfigürasyon ve yazılım güncellemeleri büyük kolaylıkla yapılır. Cihaz genel kontrol tahtası ile tüm cihazları aynı anda görebilir, isteğe bağlı raporlar alabilir ve kritik aktiviteleri gözlemleyerek olası cihaz hatalarının önüne geçebilirsiniz.

15 Cihaza Kadar Ücretsiz

error: Content is protected !!