S2 ÜRÜN AİLESİ GENEL

GEÇİŞ KONTROL, GÜVENLİK SİSTEMLERİ

NetBox
Web tarayıcınız üzerinden kontrol edebileceğiniz, PC gerektirmeyen IP tabanlı geçiş kontrol sistemi, video güvenlik sistemleri ile tam entegasyon.

Enterprise / Ultra
S2 Enterprise, kurumsal özellik ve güvenlik seviyelerini karşılayan, dağıtılmış yapıdaki noktalarda geçiş/erişim kontrol, alarm izleme, sıcaklık kontrol ve video güvenlik entegrasyon özelliklerini S2 NetBox IP tabanlı güvenlik yönetim teknolojisini kullanarak gerçekleştiren bir geçiş kontrol sistemidir. Tüm S2 çözümlerinde olduğu gibi Web tarayıcınız üzerinden kontrol edebileceğiniz, PC gerektirmeyen tam IP tabanlı bir çözümdür.

s2_global_urun_ailesi

Global
S2 Global, çok geniş alanlara dağılmış fiziksel güvenlik sistemlerine radikal yönetim özellikleri getiren, yeni bir yönetim sistemidir. Sınırsız ölçeklenebilirlik özelliği yanında, esnek ve genişleyebilir bir çözüm olan S2 Global, tüm güvenlik eko-sistem yapısının dağıtılmış yapısında değişiklik yapmadan web tarayıcı ile tek bir merkezi sistemden kontrol edilip, yönetilebilmesine olanak sağlar.

GEÇİŞ KONTROL VE ENTEGRE VİDEO KAYIT SİSTEMLERİ

s2_netbox_vr_urun_ailesi

NetBox VR
S2 NetBox VR, NetBox geçiş kontrol sistemi yeteneklerine 16 kamera’lı video güvenlik özelliklerini de ekler. Elde edilen görüntüler hukuksal video kanıt özelliklerinde olup, sistem profesyonel bir video güvenlik kayıt sisteminin özelliklerine sahiptir. NetVR video özelliği S2 NetBox sistem yönetim yazılımına tam olarak entegre edilmiş olup, gelişmiş video kayıt ve güvenlik özelliklerinin geçiş kontrol sistemi ile birlikte kontrol edilebilmesini sağlar.

S2_quatro_urun_ailesi

NetBox VR Quatro
S2 NetBox VR Quatro, kurumsal sınıftaki S2 NetBox ile S2 NetVR video yönetim sistemini (VMS) bir arada bulunduran, dört genişleme yuvasına sahip bir ağ geçiş kontrol yönetim noktasıdır. Quatro temel konfigürasyonu dört IP kamera lisansı ve dört portal ile gelmekte olup, sistem genişleme lisansları ile sekiz kamera ve sekiz geçiş kontrol noktasını destekleyecek şekilde yükseltilebilir. Quatro’nun tek kutudan ibaret dizaynı kurulum maliyetlerini ve süresini en aza indirir.

VİDEO YÖNETİM SİSTEMLERİ

NetBox VR
S2 NetVR, S2 NetBox ve Enterprise geçiş kontrol sistemlerinin video yetenekleri ile birlikte kontrol edilip, yönetilebilmesi için geliştirilmiş, yüksek seviyede video yönetim özellikleri sağlayan bir sistemdir. Yazılımsal anlamda tamamen entegre olarak geçiş kontrol sistemleri ile birlikte çalışır.