S2 Global

s2_global_urun_sayfa

S2 Global, dağıtılmış fiziksel güvenlik sistemlerinin yönetimi için daha iyi bir yöntem sunar. S2 Global esnek ve genişleyebilen bir sistem olup, pratik olarak sınırsız seviyede ölçeklenebilir.

Güvenlik yönetim sistemlerinin (SMS) video yönetim sistemleri (VMS) ile oluşturduğu eko-sistemi, web tarayıcı arayüzü üzerinden merkezi olarak yönetilebilen, kontrol edilebilen tek bir ağ cihazı altında toplar.

S2 Global verimli bir ağ cihazı olup, rakiplerine nazaran daha düşük toplam sahip olma ve işletme maliyetine sahiptir. Sistem SMS ve VMS cihazlarını doğrudan entegre ederek klasik sistemlerdeki farklı kontrol noktaları gereksinimini ortadan kaldırır. S2 Global kullanıcıları genel sistemi ayrı ayrı yönetilebilecek küçük sistemlere ayrıştırabilme esnekliği yanında, merkezi olarak yönetilen ve kontrol edilebilen toplam güvenli bir sisteme sahip olurlar.

S2 Global, büyük ölçekli kurumsal uygulamaların genişleme isteklerini karşılarken, merkezi kontrol ve yönetilebilirlik fonksiyonlarını en üst seviyede güvenlik ile sağlar.

■ SMS geçiş kontrol veritabanı. Lokal, merkezi veya hem lokal hem de merkezi olarak yönetilebilir
■ %100 Web tabanlı, IP ağ cihazı
■ Standard personel yönetim sistemlerinden otomatik veri aktarımı
■ Tek bir global sunucu üzerinden binlerce lokasyona ölçeklenebilme
■ SOC (Güvenlik Operasyonları Merkezi) alarm yönetim yazılımı, eş zamanlı olarak çok sayıda operatörü yönetebilir
■ Dağıtılmış VMS yönetimi için S2 NetVR ve NetBox VR ile entegrasyon edebilme
■ Erişim hakları hem lokal hem de global seviyelerde belirtilebilir
■ Geniş rapor olanakları. Uzak cihazlardan gelen aktiviteleri otomatik ve zamana bağlı olarak birleştirilmiş rapor haline getirerek PDF dosya biçiminde e-posta ile gönderme