0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

M2M – IoT FİNANS, BANKACILIK

M2M – IoT FİNANS, BANKACILIK

May 20, 2014

FİNANS, BANKACILIK
■ ATM uygulamaları günlük bankacılık uygulamalarında önemli bir uygulama olup, kullanıcı sayısı sürekli artmaktadır. Bu cihazların sürekli devrede kalması, gerçek zaman işlemlerinin kesintisiz olarak yapılabilmesi için, sabit hatlar ile bağlı ATM’lerin veri hatlarının yedeklemesi, geçici veya sabit hattın olmadığı yerlerde kurulacak ATM’ler için doğrudan iletişim hattı sağlama.
■ Finansal uygulamalarda iletişim ağının devre dışı kalması kabul edilemeyen bir durum olup, maaliyeti (parasal ve prestij olarak) oldukça yüksek olabilir. Kurumsal seviyedeki yük dengeleme özelliğine sahip mobil router cihazları ile veri hatları ve iletişim ağı yedeklenerek, olası sabit hat problemlerine karşı güvenlik, hata koruması sağlanır.
■ Bankacılık işlemleri, verilen hizmetler ve müşterilerin bilgilendirilmesinin önemli olduğu konularda banka şubelerinde sayısal bilgilendirme panoları kullanmak. Merkezi yönetim ve bilgi dağıtımı yanında cihazların sürekli devrede kalması, gerçek zaman işlemlerinin kesintisiz olarak yapılabilmesi için, sabit hatlar ile bağlı bilgilendirme panolarının sabit veri hatlarının yedeklenmesi, geçici veya sabit hattın olmadığı yerlerde kurulacak panolar için doğrudan iletişim hattı sağlama.

SierraLogoTM_carousel

cradlepoint_slider_new_white

option 130x54

error: Content is protected !!