0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

MADEN ve TÜNEL ANTENLERİ POYNTING 2023

Maden ve Tünel Antenleri

Yer altı iletişim sistemleri, madencilik ve tünel açma operasyonlarının güvenliği ve üretkenliğinde hayati bir rol oynar. Modern yer altı operasyonları, güvenli sesli iletişim sağlamak, hem insanların hem de makinelerin yerini tespit etmek, araç ve sistemlerin uzaktan kontrolünün yanı sıra saha erişimi ve güvenliği sağlamak için iletişim sistemlerini kullanır.

Anten yer altı iletişim sisteminin çok önemli bir bileşenidir; özel bir anten, kablosuz bağlantının kalitesini önemli ölçüde artırabilir.

Poynting Anten, çeşitli madenlerde ve tünellerde madencilik ve tünel iletişim sistemleri için uzman antenler tasarlama ve tedarik etme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Yerin altında ve üstünde bağlantılar: Uluslararası madenlerde kullanılan eksiksiz bir Wi-Fi ve LTE anten serisi üretiyoruz; özellikle de dairesel kutuplu sarmal anten serimiz.

green leaf 600x309

Daha az enerji tüketimi.
Antenlerin aktardığı stabil ve güçlü işaret sayesinde router/modem cihazınız daha az güç tüketir.

HELI SERİSİ

DAİRESEL KUTUPLU MADEN/TÜNEL ANTENLERİ

HELI serisi antenler, madencilik ve tünel açma uygulamaları için özel olarak tasarlanmış dairesel kutuplu antenlerdir. Antenler, popüler Wi-Fi bantlarını, yani değişen kazançlara sahip 2.4 GHz ve 5 ila 6 GHz bantlarını kapsar.

HELI antenleri genellikle, telemetri ve madencilik otomasyonu sağlamak için tünel içinde IoT’nin çalıştırılması için kullanılır.
HELI serisi, dağıtım gereksinimlerine bağlı olarak değişen boyutlarda gelir. HELI serisinin sağlam mekanik muhafaza tasarımı, antenlerin hava koşullarına, toza ve vandalizme dayanıklı olmasını sağlayan ve onları zorlu ortamlar için uygun hale getiren IP65 standartına sahiptir.

 

OMNI-700 SERİSİ

OMNI ÇOK YÖNLÜ WI-FI ANTEN

OMNI-700 serisi antenler IoT/M2M, Akıllı Sayaç, Akıllı Yardımcı Programlar ve Endüstriyel pazarlarda kullanım için küçük profilli bir anten serisi olup, “Rhyno” anten yelpazemizin bir parçasını oluştururlar.

OMNI-700 anten serisi, popüler Wi-Fi frekans bantlarını, yani 2.4 GHz ve 5 ila 6 GHz bantlarını, 4 ila 8 dBi arasında değişen kazançlarla kapsamak için çeşitli konfigürasyonlara sahiptir. Antenler, sağlam ve zorlu çevre koşullarında en ideal şekilde çalışmak için özel olarak tasarlanmışlardır.

 

PUCK-SERİSİ

OMNI-ÇOK YÖNLÜ ANTEN

Poynting’in PUCK serisi, ticari ve endüstriyel pazarlarda kullanım için küçük profilli bir anten serisidir. PUCK serisi, aynı kasa içinde MIMO LTE/5G (617 ila 4200 MHz), MIMO Wi-Fi (çift bant 2,4 GHz ve 5 ila 6 GHz) ve GPS/GLONASS için çeşitli seçenekler sunarken, uygulamayı olabildiğince basit tutar.

Manyetik taban, duvar montajı, yüzey montajı gibi birçok montaj seçeneği ile kolay kurulum mümkündür.

error: Content is protected !!