0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

KERLINK

IoT, M2M, Akıllı Şehir Uygulamaları İçin LoRaWAN Teknolojisi

Nesnelerin İnterneti, süreçleri ve işlemleri otomatikleştirmek ve daha iyi karar almayı desteklemek için milyonlarca cihazın bağlanmasına, ölçülmesine ve izlenmesine olanak sağlar. Nesnelerin İnterneti'nin geniş kabul görmesi-yükselmesi, Düşük Güçlü, Geniş Alan Ağları (LPWAN) tarafından desteklenir ve bilgilerin düşük maliyetle aktarılması gerçekleştirilir. IoT pazarında farklı uygulamalar için birçok teknoloji ve iletişim protokolü “birlikte” vardır.

Endüstriyel IoT, düşük maliyetli, uzun menzilli ve güç tasarruflu sensörler ve aktüatörler gerektirir, LoRaWAN ™, pil ömrü, kapasitesi, aralığı ve maliyeti için LPWAN'ı optimize ederek öne çıkar.

Akıllı çözümler için sürekli bağlantı sağlayan  eksiksiz Ethernet ve 4G gateway ürünlerini sunuyoruz.

LoRaWAN Logo

Kerlink Wirnet LoRaWAN İçin Gateway Ürünleri

Sınıfının En İyisi Cihazlar

Özel, genel veya hibrit düşük güçlü geniş alan (LPWA) IoT ağının tasarlanması veya yoğunlaştırılması, en iyi iç mekan LoRaWAN ağ geçitlerine ihtiyaç duyar. Binalarda, depolarda veya kamusal alanlarda güvenilir iç mekan kablosuz kapsama alanı sağlamak zordur. Aynı performansı uzak bodrumlarda, yer altında, çatılarda, tavanlarda veya zorlu ortamlarda sunmak son derece zahmetlidir. Bu nedenle, iç ve dış mekan Lorawan ağ geçitlerinin önde gelen sağlayıcısına güvenmelisiniz.

Taşıyıcı Sınıfı Tasarım

Kerlink endüstriyel sınıf iç mekan LoRaWAN ağ geçitleri, mükemmel kablosuz radyo performansı, amaca yönelik tasarım ve ölçeklenebilirlik sağlar. Son derece güvenilir, zorlu ortamlarda bile görev açısından kritik bağlantı için derin iç mekan kapsama alanı sunarlar. Yerel sağlam güvenlik özelliklerini entegre ederek, çok sayıda IoT kullanım durumunu desteklemek için birden çok IoT sensörünü bağlayabilirler. Sağlamlıkları sayesinde her tür iç mekan alanı ve bina yapısı için ideal IoT bağlantı çözümüdürler.

Mükemmel Radyo Performansı

Kerlink’in kabul görmüş uzmanlığı ve kanıtlanmış taşıyıcı sınıfı radyo tasarımı, benzeri görülmemiş kalite ve dayanıklılık için güçlü sinyal gücü ve sağlam iç mekan kapsama alanı sağlar. Önde gelen uzaktan erişim araçlarıyla birleştirilen Kerlink iç mekan LoRaWAN ağ geçitleri aynı zamanda sınıfının en iyisi yönetilebilirlik ve zaman içinde istikrarlı performans sağlayan provizyon sunar. Akıllı iç mekan IoT uygulamaları için bu iç mekan LoRaWAN ağ geçitleri, zaman içinde en düşük toplam işlem maliyetini sağlar.

IoT LoRaWAN Sensör

LoRaWAN İletişim 

Wirnet iStation

Ağ Omurga Aktarım

Uygulama

Wirnet İç Mekan LoRaWAN Ağ Geçit Cihazları

WIRNET iZEPTOCELL SERİSİ

Kerlink Wirnet iZeptoCell, büyük IoT kullanım durumları için iç mekan LPWA IoT ağlarını güvenilir ve sorunsuz bir şekilde etkinleştirmek için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu iç mekan ağ geçidi, radyo performansı güvenilirliği ve kullanılabilirliği için Kerlink’in sınıfının en iyisi uzmanlığından yararlanır.

Wirnet iZeptoCell taşıyıcı sınıfı iç mekan LoRaWAN ağ geçitleri, basit ve hızlı kurulum ve işlemler yoluyla IoT ağ yöneticilerine ve bağlantı kullanıcılarına tak ve çalıştır deneyimi sunar. Kerlink’e özel sıfır dokunuşlu provizyon özelliği, iç mekan ağ geçidi kurulumu için radyo ağı uzmanlığı ihtiyacını ortadan kaldırır.

Wirnet iZeptoCell iç mekan LoRaWAN ağ geçitleri ayrıca ethernet veya hücresel olarak optimize edilmiş esnek ana taşıyıcı seçenekleri sunar. Bu esneklik, IoT ağları kullanıcılarının özel ihtiyaçlarını ve kullanım durumlarını karşılamaya (zamanla gelişimlerine) yardımcı olur.

WIRNET iFEMTOCELL-EVOLUTION

Kerlink Wirnet iFemtoCell-evolution, yönetimi ve yapılandırması kolay bir iç mekan LoRaWAN ağ geçididir. Sınıfının en iyisi, sağlam, güvenilir ve performanslı bir endüstriyel sınıf iç mekan kapsama alanı sunar.

Wirnet iFemtoCell-evolution taşıyıcı sınıfı, iç mekan loRaWAN ağ geçidi, derin iç mekan kapsama alanı için mükemmel radyo performansı ve yüksek kullanılabilirlik sağlar. Kurumsal sınıf tasarımı yerel güvenli bağlantı özellikleriyle birleştiğinde, onu son derece güvenilir ve kullanımı kolay hale getirir. Esnek entegrasyon ve ölçeklenebilir dağıtım için bu iç mekan ağ geçidi ayrıca 4G ve ethernet ana taşıyıcı özelliklerine de sahiptir.

WIRNET iFEMTOCELL

Kerlink Wirnet iFemtoCell son derece güvenilirdir, kolayca yapılandırılabilir ve yüksek performanslı iç mekan IoT ağı için optimize edilmiştir. Bu özellikleri ile kurumsal sınıf IoT kullanımları için mükemmel bir tercihtir.

Wirnet iFemtoCell taşıyıcı sınıfı iç mekan loRaWAN ağ geçidi, sağlam radyo performansı ve yüksek oranda kullanılabilir derin iç mekan kapsama alanı sunar. Yerel güvenli bağlantı özellikleriyle birleştirilmiş endüstriyel sınıf tasarımı onu son derece güvenilir ve yapılandırması kolay hale getirir. Bu iç mekan ağ geçidi, esnek entegrasyon ve ölçeklenebilir dağıtım için Wi-Fi ve ethernet ana taşıyıcıyı da sunar.

Wirnet Dış Mekan LoRaWAN Ağ Geçit Cihazları

WIRNET iSTATION SERİSİ

Wirnet iStation, dış mekan dağıtımlarınız için ideal LoRaWAN ağ geçididir.
Güçlü ve sağlam bir tasarıma sahip olan Wirnet iStation’ın akıllı şehir, akıllı endüstri veya başka herhangi bir akıllı projeyi destekleyeceği düşencesi ile ürün geliştirilmesi yapılmış ve dış mekan kurulumunun basitliği, benzersiz üstün kapsama alanı ve operasyonel mükemmelliği bir araya getirilmiştir.

Wirnet iStation, işlerini IoT ile geliştirmek, gelişen ve güvenilir ağlar kurmak, yüksek hacimli uç cihazları bağlamak isteyen kamu operatörlerinin, MVNO’ların, kablo operatörlerinin, özel işletmelerin veya kamu yetkililerinin standart gereksinimlerini özel olarak karşılayan bir LoRaWAN ağ geçididir.
Wirnet iStation’ın kullanımı, telekom kullanıcısı olmayanlar için bile çok kolaydır.

WIRNET iBTS SERİSİ

Wirnet iBTS serisi, zorlu ortamlar için özel olarak tasarlanmış bir LoRaWAN dış mekan endüstriyel ağ geçidi serisidir.
Wirnet iBTS ağ geçitleri, akıllı IoT ağları için sağlam, performanslı, endüstriyel ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir dış mekan LoRaWAN ağ geçitleridir. Taşıyıcı sınıfı konsepti sayesinde Wirnet iBTS, güçlü işleme yeteneklerine, güvenli bir tasarıma ve gelişmiş uzaktan izleme seçeneklerine sahiptir.

Telekom kullanıcısı olmasanız bile kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Wirnet iBTS’in iki modeli mevcuttur: Standart ve Kompakt.
Wirnet iBTS Standart, aynı anda yukarı bağlantı alıcı performansını (Rx) iyileştirmek ve iletimin aşağı bağlantı kapasitesini (Tx) artırmak için modülerlik ve anten çeşitliliği sağlayarak ölçeklenebilir bir çözüm haline gelir.
Wirnet iBTS Kompakt model, öncelikle hafif ve kompakt bir form faktörü sunan, anahtar teslimi bir çözüm arayan operatörler ve işletmeler için mükemmel bir seçimdir.
Wirnet iBTS serisi LoRaWAN ağ geçidi, LoRa yerel sensörler coğrafi konum belirleme ile tamamen uyumludur.

Wirnet İçin Antenler ve PoE Adaptör

OMNI-300 LoRa Anten

Ürün broşürü

XPOL-2 4G/5G Anten

Ürün broşürü

OMNI-600 4G/5G Anten

Ürün broşürü

PoE 802.3at 30W Adaptör

Ürün broşürü

error: Content is protected !!