0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

AMIT IOT ENDUSTRI WIFI

Endüstriyel WiFi Uygulamalarında Profesyonel Çözümler

Günümüz endüstriyel uygulamalarında kablosuz band kullanımı arttığından sağlıklı bir kapsama alanı oluşturmak başarılı iletişim açısından önemli olmaktadır. Eş zamanlı kullanım, çift band standardları ile 2.4GHz ve 5GHz frekans bandları aynı cihazlar üzerinde birleştirilmektedir. Klasik 2.4 GHz radyo tekniği ortak olarak pek çok Wi-Fi cihazlarında kullanılmakta olup, kullanımın yaygınlaşmasına bağlı olarak daha çok işaret etkileşimlerine açıktır. 5 GHz ve 2.4 GHz bandları kendilerine göre avantajları olan farklı kablosuz frekans bandlarıdırlar. Geniş uyumluluk ve daha uzun kablosuz erişim mesafesi sağlayan 2.4 GHz yanında, 5 GHz daha çok band genişliği sağlamaktadır. 5 GHz frekansları duvarları aşmada 2.4 GHz frekansları kadar başarılı olamayıp, bina içi erişimleri sınırlıdır.

Yüksek frekanslı şebekelerin düşük frekanslı şebekelere göre daha iyi şebekeler olduğu söylenemez. Buna karşın yüksek frekanslı şebekeler çalıştıkları yüksek frekans bandları nedeni ile daha çok veri taşıyabilirler. Buna karşın da düşük frekanslı şebekeler duvar ile çevrili ortamlarda daha iyi işaret aktarımı, daha uzun mesafeye erişimi sağlarlar. Bir kablosuz erişim noktasına bağlanabilme özelliği anten konumu ile doğrudan ilgilidir. Çoklu Çift Band antenler kanal aşırı yüklenme sorununu çözerek, esnek ve yüksek performanslı bağlantılar oluştururlar.

AMIT çift band 11n, ac teknolojisine sahip endüstriyel WiFi istemci ve sunucu cihazları ile Poynting endüstriyel WiFi çift band antenleri kullanılarak oluşturulan çözümler ile endüstriyel WiFi uygulamalarınızı sorunsuz gerçekleştirebilir, her türlü SCADA bilgisini aktarabilirsiniz.

AMIT IOP851 Endüstriyel WiFi AP/Router

AMIT IOP760 Endüstriyel WiFi AP/Router

AMIT IOP560 Endüstriyel WiFi AP/Router

Zor Endüstriyel Koşullar İçin Çift Band Wi-Fi Antenler

  • Yüksek kazançlı
  • 2400-2500, 3300-3800, 5800-6000 MHz çalışma frekansları
  • Zor endüstriyel ortamlara uygun malzemeden üretilmiş
  • MiMo, Omni ve Doğrusal antenler
error: Content is protected !!