0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

HW-GROUP SENSORS POSEDION 2024

Uzaktan İzleme - Yönetim

Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemleri

HW Group, çevre koşullarını izlemek ve erişim kontrolünü sağlamak için endüstriyel seviyede güvenilir çözümler sağlar. Sıcaklık ve nem koşullarını izlemek adına farklı kontrol noktaları oluşturabilir ve gerektiğinde ek sensörler ile izleme özelliklerini zenginleştirebilirsiniz.

Ürün ailesi, İzleme Cihazları, Sensörler, Dedektörler, Problar ve Dönüştürücüler olmak üzere alt gruplara ayrılmıştır.

STE2 r2: LAN ve WiFi Sensörler İle Uzaktan İzleme

HWSTE2 r2, 1-Wire ve 1-Wire UNI üzerinden 5 sensör ile bağlantı kurabilir, kuru kontaklar için sayısal girişler üzerinden iki dedektöre kadar da bağlanabilir.

Cihaz yapılandırma için yerleşik bir web sunucusu kullanılır. iOS ve Android için SensDesk Mobil uygulaması ile birlikte ücretsiz SensDesk portalı kullanılarak internet üzerinden uzaktan STE2 r2’yi izleyebilirsiniz. Grafikler oluşturmak ve verileri MS Excel’e aktarmak için ücretsiz HWg-PDMS yazılımı ile birlikte verilir.

STE2 r2, Ethernet veya WiFi üzerinden internete bağlanma seçeneği ile harici sensörlerden sıcaklık ve nemi ölçmek için tasarlanmış SNMP destekli bir cihazdır. İzin verilen değer aralığının aşılması durumunda, STE2 r2 e-posta yoluyla bir alarm gönderir ve 3 adede kadar hedef tanımlayabileceğiniz ve bunları ayrı sensörlere atayabileceğiniz bir Alarmlar sekmesine sahiptir.

SensDesk portalı üzerinden veya SMS yoluyla aynı LAN’da bağımsız HWg-SMS-GW3 ağ geçidi de kullanmak olasıdır.

Özellikler:

• Dedektörler için 5 adede kadar sensör (1-Wire + 1-Wire UNI) ve 2 DI (Sayısal Girişler)
• E-posta ve metin mesajları (SMS) ile alarm uyarıları, STE2 r2, hedef numarayı çevirme seçeneğini içerir (harici ağ geçidi gerektirir)
• M2M iletişim protokolleri: HTTP(ler) ile SNMP, XML, WWW arayüzü
• LAN ve WiFi (dahili anten) üzerinden bağlanır – eşzamanlı bağlantı mümkündür.
• NMS bağlantısı (SNMP MIB); basit kurulum; DHCP’yi destekler; TLS kimlik doğrulamasını (Gmail) destekler.
• Bir sensör veya DI alarmı, e-posta, SMS veya Zil ile bir uyarı gönderir. Zil veya SMS alarmı için aynı LAN’da HWg-SMS-GW3 ağ geçidini kullanılmalıdır.
• SensDesk portal uyumlu cihaz (IoT projeleri)
• Birlikte verilen harici 5V güç adaptöründen veya PoE’den güç alır.
• Ekteki HWg-PDMS yazılımı ile kaydedilen veriler MS Excel’e aktarılabilir.
• Bir dizi üçüncü taraf SW ile uyumludur. Programcıların ürünün kullanımına ilişkin örnekler HWg-SDK’da (Borland C++, MS Visual, VB, C#, PHP, JAVA ve daha fazlası) mevcuttur.

error: Content is protected !!