0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

ES450

Kurumsal Yedekleme, 4G LTE Erişim Airlink™ ES450 Gateway

Sierra Wireless AirLink™ akıllı ES450 Gateway ürünü zor koşullar altında çalışan, özellikle kritik kurumsal uygulamalar için geliştirilmiş,  4G LTE destekli iletişim sürekliliğini sağlayan bir üründür.

Tümleşik ALEOS™ akıllı özelliği ve AirLink™  yönetim yazılım desteği ile AirLink™   ES450 Gateway ürünü sürekli izleme, kontrol ve yönetim özellikleri sağlar.

ALEOS Üstün Özelliklerinden Bazıları

■ Güvenlik – IPsec VPN, GRE Tünel
Kurumsal seviyede TCP/IP protokolleri
Gelişmiş  NEMO/DMNR router protokolleri
■ Seri arabirim üzerinden OBDM desteği
■ Şebeke bağlantı kontrolü, “watchdog”
■ Bulut desteği ile cihaz kontrolü
■ İnternet üzerinden firmware güncelleme, yeniden başlatma
■ RADIUS, TACACS+ desteği

Kurumsal Seviyede Güvenli 4G LTE Bağlantısı

ES450 kullanıcıların kurumsal verileri güvenli olarak paylaşabilmeleri için gerekli güvenlik protokollerini destekler. 5 adet eş zamanlı  VPN oturum desteği ile uzaktaki kullanıcılar merkezi bilgi işlem sunucularına güvenli olarak bağlanıp, ortak veriler üzerinde güvenli işlemler yapabilirler.

Kurumsal RADIUS veya TACACS+  sistemlerini kullanarak uzaktan güvenli yetkilendirme işlemleri yapılabilir, port filtreleme ve belirlenmiş IP adresi gibi ilave güvenlik önlemleri kolayca devreye alınabilir. Cihaz üzerindeki güvenli konfigürasyon seçenekleri ödeme sistemleri için gerekli olan PCI standardlarının, tüm gereksinimlerini sağlar.

 

ES450
1 Ethernet, 1 RS-232,  1 USB, 2 SMA anten

Zor Çalışma Koşulları Gerektiren Uygulamalar

ES450 zor koşullarda çalışmak üzere araçlar için geliştirilmiş bir üründür.  Araç içi ve mobil uygulamalar için ISO7637-2, standardını destekler. Cihaz çalışma sıcaklık aralığı -20°C ila +60°C’dir.

Sadece İletişim Değil, Raporlama Ve Alarm Desteği

Dağıtılmış cihazların yönetimine ilave olarak AirLink tümleşik aktivite motoru ile isteğe bağlı aktivite tetiklemeleri, raporlamalar ve alarmlar oluşturulabilir. Çok sayıda dağıtılmış yapıdaki cihazı tek bir merkezden kontrol etmek, yönetmek merkezi IT bölümüne büyük kolaylık sağlarken, verimlilik artar, yönetim giderleri en aza indirgenir.

Yönetilebilirlik: Cihazları Uzaktan İzleme, Kontrol Etme

Dağıtılmış yapıda kurulmuş mobil gateway cihazlarını yönetmek daima gerekli ve zorlayıcı bir işlem olmuştur. Çok sayıdaki cihazın konfigürasyonunu kontrol etmek, yazılım güncellemelerini yapmak, olası problemlere karşı uzaktan testler yapmak.

AirVantage® Management Service (AVMS), endüstrinin lider cihaz yönetim çözümüdür. Yüksek seviyede gelişmiş kablosuz bağlantı desteği ile cihaz kayıdı, konfigürasyon ve yazılım güncellemeleri büyük kolaylıkla yapılır. Cihaz genel kontrol tahtası ile tüm cihazları aynı anda görebilir, isteğe bağlı raporlar alabilir ve kritik aktiviteleri gözlemleyerek olası cihaz hatalarının önüne geçebilirsiniz.

Airvantage™ M2M Bulut Uygulaması

AirVantage M2M bulut yönetimi en basit, güvenli ve ölçeklenebilen bir kurumsal sistem ve insan bağlantısı olup, kurumsal sistem içerisinde yer alan makinaların verilerini doğru ve kesintisiz olarak aktarır. Gelirler artarken servis giderleri en aza indirgenir. AirVantage M2M çözümleri ile düşük maaliyetli, kolayca kurulabilen güvenli ve ileriye dönük yatırım koruması sağlayacak geniş ölçekli sistemler oluşturulabilir.

error: Content is protected !!