0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

DIGI CONNECT EZ

Digi Connect EZ Mini/2/4

Bağlanmak için tıklayın | Saniyeler içinde yüklenen, dakikalar içinde yapılandırılan ve yıllarca çalışan modern, güvenli seri bağlantı

  • IP ağları üzerinden çok çeşitli seri cihazları bağlamak için yazılımla seçilebilen 1, 2 veya 4 RS-232/422/485 seri bağlantı noktası
  • 10/100/1000 Ethernet (2 ve 4 bağlantı noktasında çift Ethernet), isteğe bağlı Wi-Fi, endüstriyel sıcaklık, C1D2 derecelendirmesi ve LTE ile
  • COM bağlantı noktaları, seri tünelleme veya TCP/UDP soketleri gerektiren uygulamalar için idealdir
  • En geniş endüstri standardı ve cihaza özel protokoller için performansı optimize eder
  • Cihaz güvenliği, güvenli şifreli bağlantılar, sürekli izleme ve destek için yerleşik Digi TrustFence®
  • Digi Navigator™ ve Digi Remote Manager® ile kolay kurulum ve toplu yapılandırma

Çoğu şirket ekipmanlarını değiştirmiyor; onlar ile haberleşme şeklini güncelliyor.
Digi Connect® EZ, günümüz uygulamalarına yönelik genişletilmiş ağ bağlantısı ve işlevsellik ile operasyonel altyapıyı modernleştirir. Otomasyona bağlantı, robotik kontrol, merkezi cihaz yönetimi, veri toplama ve satış noktası ekipmanları dahil olmak üzere çok çeşitli kritik seri uygulamaların taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Digi Connect EZ, 1, 2, 4, 8, 16 veya 32 seri bağlantı noktasına sahip tıkla-bağlan çözümüdür. Digi Connect EZ Mini, 2 ve 4, 232/422/485 iletişim için seçilebilen yazılımla ve ayrıca isteğe bağlı LTE, Wi-Fi ve endüstriyel özelliklerle (C1D2) mevcuttur. Ekipmanınızı veya uygulamalarınızı değiştirmek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde kurulum yapabilmeniz için akıllı, kullanım senaryosuna dayalı seçeneklerle yapılandırmak yalnızca birkaç dakika sürer.

Digi, gelişmiş erişim kontrolü, yönetim ve yapılandırma yetenekleriyle kritik altyapı ve dağıtılmış sistemler için temel güvenlik gereksinimlerini basitleştirir. Digi Connect EZ ve yerleşik Digi TrustFence®, şifreli bağlantılar, merkezi kimlik doğrulama, VPN desteği ve ölçeklenebilir güvenlik güncellemeleriyle güvenlik ve operasyon ekiplerinize gelişen güvenlik tehditlerine karşı gönül rahatlığı sağlar.

Digi Connect EZ, uzaktan yerel COM bağlantı noktası erişimi için seri tünelleme, TCP/UDP bağlantıları veya Digi’nin patentli RealPort® COM bağlantı noktası yeniden yönlendiricisini kullanarak en geniş endüstri standardı ve cihaza özgü protokolleri destekler. Yerleşik Python ortamı, olaya dayalı programlanabilirlik, veri dönüştürme ve cihaz bağlantılarının tam kontrolü dahil olmak üzere cihaz düzeyinde uygulama geliştirme ve özelleştirmeye olanak tanır.

Uzaktan Cihaz Yönetimi

Ağ çapında güncellemeler, veri öngörüleri ve kontrol. Digi Remote Manager, merkezi görünürlük sağlar ve eyleme geçirilebilir 7/24 uzaktan izlemeyle ön tanımlı süreçleri otomatikleştirir.

automated-network-monitoring

Otomatik Ağ İzleme

Onlarca, yüzlerce veya binlerce aktif bağlı cihazı takip etmek için ağ izleme yazılımı gerekir. İnsan gözü buna yetişemez. Digi RM uzaktan izleme araçlarıyla kontrol tamamen sizdedir. Digi RM, IoT cihaz yönetimi platformunuz olarak ağınızı kesintilere ve izinsiz girişlere karşı izler ve ne zaman harekete geçmeniz gerektiğini size bildirir. Önemli koşullar için uyarılar ayarlar, ağ performansına ilişkin raporları çıkarırsınız. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, herhangi bir cihazdan ağınızı kontrol edersiniz.

configuration-management

Yapılandırma Yönetimi

Digi Remote Manager, çoğu diğer IoT cihaz yönetimi platformlarının sahip olmadığı bir şeye sahiptir: tüm cihazlarınızı aynı anda yapılandırma, bireysel yapılandırma değişiklikleri yapma ve yine de bu özel yapılandırmaları gruplar halinde yönetme yeteneği. Grup ve bireysel yapılandırmalar oluşturup, hızlı ve doğru bir şekilde konuşlandırsınız. Digi RM’nin cihaz güvenliğini izlemesine izin vererek tam güvenlik sağlarsınız.

firmware-updates

Cihaz Ana Yazılım Güncellemesi

Günümüzün IoT cihazları daha akıllıdır ve daha zengin özelliklere sahiptir. Uç tarafta gerçekleştirilecek görevler artmakta olup, statik değillerdir. İşlevselliği geliştirmek, özel komut dosyaları indirmek, cihazlarınızı kurumsal güvenlik politikalarıyla uyumlu tutmak veya IoT güvenliğine yönelik tehditlere karşı yamalar dağıtmak için cihaz ana yazılımını güncellemeniz gerekebilir. Digi Remote Manager, binlerce cihazdan oluşan bir ağınız olsa bile aygıt yazılım güncellemelerini dağıtmak veya cihazlarınıza dakikalar içinde dosya göndermek için gerekli ağ yönetim araçlarını destekler. Dinamik ağınızı birkaç tıklamayla yönetip, cihazlarınızı güvende tutarsınız.

detection-troubleshooting

Tespit ve Sorun Giderme

Digi RM, ağ yöneticinizin çalışma saatleri dışında bile her zaman devrededir. Ağ izleme çözümünüz olarak Digi RM, sorunlar ortaya çıktığında uyarılar göndererek ve raporlar sunarak ekibinizin rahat etmesini sağlar. Yöneticiler, diledikleri zaman tüm ağın veya bireysel cihazların durumu hakkında ihtiyaç duyulan öngörüleri elde edebilir ve gerektiğinde uzaktan sorun giderebilir, test edebilir ve cihazları yeniden başlatabilirler. Ağ izleme araçları sizin yerinize sürekli çalışarak, akıllı zaman yönetimi sağlar.

Digi Remote Manager
Sınıfının en iyisi izleme ve yönetim, cihaz dağıtımınızı ölçeklendirebilmenizi sağlar. Digi Remote Manager®, verilere erişmeniz ve cihazları her yerden yönetmeniz için size tek, güvenli bir platform sunar. Masaüstünüzden veya tabletinizden.

error: Content is protected !!