0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

DIGI TRANSPORT WR64

Digi TransPort® WR64 | LTE- Cat 11 Router

LTE Cat 11 600 Mbps

Digi TransPort® WR64, özellikle zor çalışma koşulları için dizayn edilmiş, gelişmiş router ve VPN özelliklerini içeren bir 4G router cihazıdır.

Zor çalışma koşullarını karşılayacak ağır iş ortamı tipindeki alüminyum muhafazaya sahip olmanın yanında gerçek anlamda kurumsal router, güvenlik ve firewall özelliklerini destekler. Wi-Fi erişim noktası (çoklu SSID), USB, seri ve 4-port ethernet switch arabirimlerine ilave olarak, GPS ve CAN arabirimleri de cihaz konfigürasyonuna donanımsal olarak eklenebilir.

Taşımacılık ve mobil uygulamalar için ideal bir çözüm sunan cihazın yüksek ve stabil hız yeteneği 2 x 600 Mbit LTE Cat 11 modül ile sağlanmaktadır. Cihaz, 9-36 VDC esnek besleme aralığına sahip olup, kilitlemeli tip barrel veya otomotiv Molex konnektörleri ile doğrudan araç uygulamalarına entegre edilebilir. Digi Remote Manager® ile uzaktan kolay yönetim, konfigürasyon ve izleme özellikleri cihaza ayrı bir değer katmanın yanında, sürekli bağlantı koşullarını da sağlamaktadır.

Genel Özellikler

Dört çekirdekli 1.91 GHz mikroişlemci, 64 bit CPU
■ 2x 600 Mbps CAT11 veri desteği, hata koruma ve yük dengeleme özelliği
■ 2×2 SIM desteği, hata koruma, yük dengeleme
■ WAN/LAN olarak çalışabilen yüksek hızlı 1.7 Gbps 802.11ac Wi-Fi
■ Şifreleme özellikli yardımcı işlemci ile şifre anahtar dağıtımı ve saklamalı yüksek güvenlik
■ Gigabit WAN/LAN Ethernet switch (4-port)
■ Digi Remote Manager® ile uzaktan yönetim ve izleme

Digi Remote Manager®

Güvenli İzleme ve Kontrol İçin Çok Kapsamlı IoT Cihaz Yönetimi

■ Cihaz yönetimi için endüstriyel üst seviyede bulut tabanlı kontrol yazılımı
■ Çift yönlü iletişim ile güvenli bir şekilde cihazların sürekli izlenmesi, performans analizi
■ Dağıtılmış yapıdaki uç cihazların tüm verilerini sürekli kontrol ederek, iş sürekliliği ve verim sağlama
■ Yazılım güncellemelerini merkezi bir noktadan tüm cihazlara kolayca uygulayabilme
■ Açık mimari yapıdaki API desteği ile yazılım geliştirmeleri ve detaylı analizler
■ Gerçek zamanlı şebeke verimliliği ve cihaz durumu hakkında detaylı raporlar alabilme

DIGI TRUSTFENCE®
Digi TrustFence, Digi hücresel router cihazları için geliştirilmiş güvenli çalışma özelliklerini içeren bir çözümdür. TrustFence, güvenlik dizaynının ilk aşamadan itibaren gerçekleştirilmesine olanak sağlayarak hücresel router’ların güvenliği için yeni bir kavram tanımlamıştır. Tümleşik Digi TrustFence ile tam güvenli bağlantılar oluşturup, yetkilendirilmiş cihaz başlatmalarını sağlayabilir, cihaz üzerinde şifreli kayıtlar oluşturarak güvenli yazılım güncellemeleri yapabilirsiniz.

TÜMLEŞİK GÜVENLİK

Kritik uygulamalar için geliştirilmiştir.  Digi TrustFence ile cihaz güvenliğini, cihaz kimliğini ve veri bütünlüğünü kolayca birleştirebilirsiniz. Digi mühendisleri IoT cihazları üzerindeki  veri güvenliğinin önemini bilmekte ve olası tehditlere karşı sürekli geliştirmektedirler. Bu amaçla IT dünyasında günlük uygulamalarda ortaya çıkan tehditler izlenmekte, olası önlemler ve çözümler dinamik olarak sağlanmaktadır. 

Digi_Real_Green

Güvenli Başlangıç

Secure Boot yetkilendirmesi ile sadece üretici tarafından imzalanmış ve yetkilendirilmiş yazılım güncellemeleri cihazda kullanılabilir.

bullet-securestorage

Şifreli Kayıt

Dosya-sistem seviyesindeki şifreleme ile hassas veriler şeffaf olarak şifrelenir ve saklanır. Tüm bu işlemler kullanımdan bağımsız, arka planda gerçekleşir.

bullet-authentication

Yetkilendirme

TrustFence veri yetkilendirmesi ve cihaz kimliği yönetim seçeneklerini sağlar. Digi TrustFence özelliği sayesinde router cihazları standart bir kullanıcı adı ve şifre ile satışa sunulmaz.

bullet-secureconnections

Güvenli Bağlantılar

Digi TrustFence, şebeke üzerindeki veri akışının bütünlüğünü sağlamak için en gelişmiş şifreleme protokolleri ile sürekli olarak verileri korur.

bullet-protectedports

Korumalı Donanım Arabirimleri

Cihaz içindeki ve dışındaki I/O arabirimleri istenmeyen erişimlere karşı koruma altındadır.

bullet-monitoring

Sürekli İzleme ve Destek

Digi sürekli olarak güvenlik ölçümleri ve izleme servislerini sağlarken, iç ve dış kaynaklar ile de iletişim durumunu proaktif olarak sürekli denetler.

error: Content is protected !!