0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

DIGI 4G 5G ENDÜSTRİYEL

Zor Endüstriyel Koşullar

2x SIM, 4x SIM 4G | 5G Çözümleri

5G-LTE_5G-LTE-DIGI-Green

5G ve 4G LTE Hücresel Yönlendiriciler

Zor Endüstriyel Çalışma Koşulları | Profesyonel Router Ailesi

LTE ve 5G ağlarının büyümesiyle birlikte, hücresel tabanlı yönlendiricilere olan talep, kullanım alanlarına paralel olarak hızla artıyor.

Digi’nin Zor Endüstriyel Ortamları‘ındaki  uygulamalar için sağlamlaştırılmış, amaca yönelik üretilmiş yönlendiricileri, tek bir cihazda birden fazla gereksinimi destekler; bunlara yerleşik yönlendirme ve GPS, güvenlik, SCADA ve Wi-Fi erişimi dahildir.

Digi IX10 

Digi IX20

Digi IX30

digi-ix30
Ethernet Port

1

2

2

Güç

9 – 30 VDC

9 - 30 VDC

9 - 30 VDC

Uygulama

Hafif sanayi, Perakende, Finans, Diğer Sanayi

Perakende, Finans, Diğer

Kritik Altyapı, Sanayi, Akıllı Şehirler, Akıllı Şebeke, Diğer

Ara Birim Seçenekleri

RS-232/485

RS-232 (DB-9)

RS-232/422/485 (DB-9 DTE)

Çift SIM

Evet

Evet

Evet

Wi-Fi

Hayır

Evet, opsiyonel

Hayır

Çoklu Operatör (3G/4G LTE)

Evet

Evet

Evet

Python Programlama

-

Evet

Evet

Ürün Broşürü PDF

Ürün Broşürü PDF

Ürün Broşürü PDF

icon-surelink

Digi SureLink

Digi SureLink®, Digi cihazları ağınızdaki bağlantı bütünlüğünü izler ve her zaman açık iletişim için kalıcı ağ bağlantılarını sürdürür. Çalışma sürekliliği sağlanırken, verimlilik artar.

icon-carrier-select

Taşıyıcı Akıllı Seçim

Carrier Smart Select™, DAL OS tabanlı Digi cihazlarının, cihazdaki aktif SIM kartın taşıyıcısına bağlı olarak hücresel modem üzerindeki üretici yazılımını otomatik olarak değiştirmesine izin verir.

icon-dual-quad-sims

Çiftli/Dörtlü SIM

Digi hücresel ve LTE yönlendiriciler, otomatik hücresel yük devretme ve güvenilir bağlantı için birden fazla SIM içerir. Çalışma süresi gereksinimlerinizi karşılayan çözümü seçin.

icon-failover

Hata koruma

Hata/Yük devretme, birincil bağlantınız ister kablolu ister hücresel olsun, çalışma süresini garantilemek için yedekli bağlantı sağlar. Birincil bağlantı başarısız olursa, yedek devreye girer.

icon-flexible

WAN Bonding

Digi WAN Bonding, birden fazla bağlantıyı dünyanın her yerinde optimum performans ve maksimum çalışma süresi sağlayan kesintisiz ve esnek bir bağlantı çözümünde birleştirir.

Digi Remote Manager
Sınıfının en iyisi izleme ve yönetim, dağıtımınızı her büyüklükteki bir filoya göre ölçeklendirebilmenizi sağlar. Digi Remote Manager®, verilere erişmeniz ve cihazları her yerden yönetmeniz için size tek, güvenli bir platform sunar. Masaüstünüzden veya tabletinizden.

Digi TrustFence Güvenliği
En kritik uygulamalarınız, kötü amaçlı saldırıları önlemek ve ağınızı her zaman korumak için güvenilir güvenlik gerektirir. Digi TrustFence®, bağlı cihazlarınızın güvenliğini sağlama sürecini basitleştiren kapsamlı bir güvenlik çerçevesidir.

Kurumsal ve Endüstriyel Uygulamalar | Profesyonel Router Ailesi

Kurumsal 4G/5G Router
İç ortamlar için ağ ve iş sürekliliği
Digi kurumsal hücresel genişleticiler, iş ortamınızın güvenli ve güvenilir bir şekilde bağlanmasını sağlar. İş sürekliliği hücresel genişleticiler paketimiz, Gigabit Ethernet, özel seri bağlantı noktaları, Digi SureLink™, yük devretme ve yedeklilik gibi özellikler sunar.

Raylı ve Standart Ulaşım 4G/5G Router
Ulaşım uygulamaları için sağlamlaştırılmış
Digi’nin ulaşım endüstrisi için amaca yönelik üretilmiş yönlendiricileri, tek bir cihazdan birden fazla gereksinimi destekler; bunlara yerleşik yönlendirme ve GPS, güvenlik ve yolcu Wi-Fi dahildir.

error: Content is protected !!