0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CRADLEPOINT ANA SAYFA 2018

4G LTE Kurumsal Router, Akıllı M2M  IoT  Gateway Ürünleri

Cradlepoint 4G LTE gateway ve kurumsal router ürünleri yüksek performanslarının yanında, güçlü ve güvenli TCP/IP protokol desteği, veri hata koruma ve giderme özellikleri, bulut ortamında yönetilebilme desteği ile farklı dikey pazarlar için farklı uygulamalarla ideal çözümler oluştururlar.

CP_Authorized_Partner

Cradlepoint M2M Gateway ve Router Ürünlerinin Avantajları

Geniş Uygulama Alanları

Cradlepoint M2M ürünleri IP kameralar, güvenlik, perakende satış, endüstriyel çözümler, enerji, sağlık, kamu uygulamaları, inşaat, taşımacılık ve lojistik, finans, kurumsal yedekleme, iş sürekliliği gibi dikey pazarlarda sorunsuz, sürekli çalışan çözümler sağlar. Kurumsal router ürünleri ise kurumsal hat yedekleme, iş sürekliliği gibi uygulamalar için profesyonel çözümlerdir.

Güvenilir

Cradlepoint ürünleri karmaşık veri gereksinimlerine kolay kurulabilen ve yönetilebilen çözümler getirmiştir. Bir kez kurulduktan sonra  sürekli devrede kalarak, kiritik uygulamalarda beklenilen sürekli çalışabilme özelliğini sağlayacaktır.

Tümleşik Akıllılık

Cradlepoint ürünleri bulut optimizasyon destekli IP çoklu medya iletişimi sağlar. Bulut üzerinden cihazların konfigürasyonu ve güvenliği sağlanır, ağların gerçek zaman QoE analitiği ile yönetimi ile uzaktan yönetim ve birden fazla cihazın aynı anda izlenebilmesi mümkün olur.

Sağlam Dizayn

Tüm Cradlepoint ürünleri kurumsal ve endüstriyel uygulamaların beklentilerini  karşılayacak şekilde test edilerek, üretilmişlerdir. Ürünler zor ve aşırı koşullara dayanıklı olacak şekilde  sağlam alüminyum kasalar içine yerleştirilmişlerdir.

M2M Genel Uygulamalar

error: Content is protected !!