0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY PRODUCTS 2020

Kritik Uygulamalar İçin Sürekli Bağlantı

Üstün Donanım Seçenekleri

5G

CelerwayOS Tabanlı Çoklu WAN Yönlendiricilerimiz Üstün Performansı Çok Uygun Fiyatlar İle Sunar, Büyük Kurulumlar İçin İdeal Bir Ölçeklendirilme Sağlanır

Yüksek Performanslı Yönlendiriciler

Arcus

Amiral gemimiz Arcus güçlü, sağlamlaştırılmış ve 7 adede kadar eşzamanlı WAN bağlantısı (3 hücresel) sağlar. Hareket halindeyken veya dışarıda; yüksek kapasiteli bağlantıya,  gecikmeye duyarlı uygulamalar için yüksek performansa ihtiyacınız olduğunda Arcus’u tercih edin.

5G

Stratus

Stratus, 8 adede kadar WAN bağlantısı (Cat 12 | 2 hücresel) sağlayan üst sınıf bir cihazdır. Yüksek hız ve esneklik gerektiren ofis uygulamalarını kullanarak uzak çalışanları ve şubeleri bağlamak için Stratus’u seçin.

Fractus

Fractus, 7 adede kadar eşzamanlı WAN bağlantısı (1 hücresel) sağlar. Standart ofis uygulamalarını kullanan küçük ofisler için 4G yedeklemesini sağlamak için Fractus’u seçin.

M2M-IoT Uygulamaları İçin İdeal Yönlendiriciler

Cirrus

7 adede kadar eşzamanlı WAN bağlantısı (2 hücresel) ile Cirrus, M2M ürünlerimiz arasında en esnek modeldir. Esneklik gerektiğinde, satış noktası (POS), kiosklar gibi uzak cihazları bağlamak için Cirrus’u seçin.

Cumulus

Cumulus, uzak cihazlar için 4G yedeklemesi sağlayan, 6 eşzamanlı WAN bağlantısına (1 hücresel) sahip bir cihazdır. ATM’leri, biletleme kiosklarını ve diğer POS cihazlarını bağlamak için Cumulus’u seçin.

Altos

Altos IP66 sınıfındadır ve aynı anda 2 adede kadar WAN bağlantısı (1 hücresel) sağlar. Uzak cihazları kısıtlı alanlarda ve dış mekanlarda bağlı tutmak için Altos’u seçin.

error: Content is protected !!