0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY MOBIL SD-WAN

Uzaktan Çalışmanın En Önemli 3 BT Sorununu

Celerway İle Nasıl Aşabilirsiniz?

CW-SDWAN-HANDBAG PLAIN

Neredeyse bir gecede, uzaktan çalışma sıradan hale geldi. KOBİ'lerdeki BT yöneticileri, aniden kurumsal verileri ve cihazları güvende tutarken aynı zamanda uzak bir işgücünü bağlamanın zorluklarıyla da karşı karşıyadır.

- Uzaktan çalışma ortamları öngörülemez.
- Uzaktan çalışma, şirketinizi siber güvenlik risklerine maruz bırakır.
- Uzaktan çalışma kurulum dağıtımları zaman alıcı ve karmaşıktır.

Celerway’in Önce Mobil yaklaşımının bu zorlukları aşmanıza nasıl yardımcı olabileceğine bakalım..

Uzak çalışma ortamlarının öngörülemezliğini aşın

Şirket ofislerinin kontrollü BT ortamlarından farklı olarak, uzak çalışma ortamları öngörülemez. Ofis ortamlarından uzakta, kırsal alanlarda çalışanların iletişim ortamı diğer ev üyelerinin aynı anda kullandığı fiber veya düşük kaliteli DSL olabilir. Mobil olarak çalışanların hiçbiri stabil veya güvenli olacak şekilde kablolu bağlantılara veya Wi-Fi'ye erişemeyebilir. Bu durumlarda, Celerway yönlendiricileri güvenilir, stabil bir bağlantı sağlar:

* DSL veya fiberi bir veya daha fazla eşzamanlı 4G bağlantısıyla birleştirerek, kablolu bağlantının kullanımını en üst düzeye çıkararak, yalnızca belirli maliyetleri veya belirli 4G taşıyıcılarını yalnızca maliyetleri kontrol etmek için gerektiği gibi tanımlayıp, 4G kullanarak veya,

* Birden fazla eşzamanlı 4G bağlantısını birleştirerek, çeşitli hücresel veri sağlayıcıların SIM'lerini kullanarak esnekliği daha da artırarak.

4G, Celerway'in hücresel veri ağlarında bulunan karmaşıklığı ve belirsizliği ele alma biçimi nedeniyle burada önemli bir araç haline gelir.

Celerway’in mobil SD-WAN platformu, mobil bağlantının tüm potansiyelinden yararlanarak kurumsal ağınızı sizin ve çalışanlarınızın olması gereken yere götürmenize olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Dinamik yük dengeleme

CelerwayOS geleneksel yük dengelemenin ötesine geçer; her WAN’ı düzinelerce parametreye karşı sürekli olarak izleyerek ve trafiği akıllıca yönlendirerek ağ bozulmasını etkin bir şekilde önler.

Yapılandırma seçenekleri

Belirli trafik türlerini WAN bağlantıları ve WAN başına zamanlama ile eşleştirmek için politikalar belirler, mevcut en iyi ağlardaki kritik iş uygulamalarına öncelik verirken, hücresel veri maliyetlerini de kontrol eder.

Akıllı trafik yönetimi

Celerway’in yenilikçi Smart Queue Management (SQM), Akıllı Kuyruk Yönetimi uygulaması ile; Celerway, tüm uygulamalara ve kullanıcılara fayda sağlamak için bant genişliği kaynaklarını yönetmek ve 4G ağlarında bulunan belirsizliği gidermek için çoklu teknikler kullanır ve klasik Hizmet Kalitesi (QoS) yaklaşımın yerini alır. Sonuç, güçlü bant genişliği taleplerinin gözlenebilir etkilerinin sanal olarak ortadan kaldırılmasıdır. Evden çalışma senaryosunda, evdeki bireyler eşzamanlı olarak telekonferans yapabilir, sanal sınıflar ve oyun akışı desteklenir, gecikme ve hız dalgalanmalarından etkilenmez.

Uzaktan çalışmanın siber güvenlik risklerini azaltın

Uzaktan çalışma, şirketinizi ek siber güvenlik risklerine maruz bırakır. Çalışanları en iyi siber güvenlik uygulamalarından haberdar etmenin yanı sıra, uzak konumlarla şirket ağınız arasında şirket verilerini de güvende tutmalısınız.

Celerway, şifrelemeli bir VPN çözümü uygulasanız da uygulamasanız da verilerinizi korumanıza yardımcı olabilir.

Mevcut VPN olmadan

Celerway’in Phantom çözümü ile VPN’in avantajları, 4G dahil olmak üzere birden fazla eşzamanlı ağda dinamik VPN yük dengelemesiyle standart VPN’in avantajlarını aşar. CelerwayOS, her ağı sürekli olarak düzinelerce parametreye göre izler ve IP adreslerini korurken mevcut en iyi ağı seçer – canlı uzaktan çalışma işbirliği için vazgeçilmezdir. Kesintisiz anahtarlama, bir veya daha fazla bağlantı bozulsa veya başarısız olsa bile tutarlı uygulama performansı sağlar.

Mevcut VPN ile

Celerway yönlendiricileri, IPsec, OpenVPN veya başka bir protokol olsun, mevcut VPN ile birlikte çalışabilir. Celerway’in VPN’ini uygulamasanız bile, kullanıcılar yük dengeleme ve yük devretmenin mevcut en iyi ağa geçiş avantajlarından yararlanır.

Karmaşık uzaktan çalışma dağıtımlarını basitleştirin

Celerway’in kolay konuşlandırılması ve tak ve çalıştır kolaylığı sayesinde uzaktan çalışma iş gücünüzü hızlı bir şekilde üretken hale getirin.

Celerway’in kullanıcı dostu uzaktan yönetim platformu, en son ürün yazılımının otomatik olarak indirilmesi, Nimbus yazılımı ile oluşturulan lisans anahtarlarını kullanarak yönlendirici aktivasyonu, cihazların ele geçirilememesini ve en son güvenlik özelliklerine sahip olmasını sağlarken hızlı ve kolaydır.

Standart cihaz yapılandırması ile birlikte veya belirli uzak çalışma senaryoları için özel bir yapılandırma oluşturarak cihazları ilgili noktalara gönderebilirsiniz. Kullanıcı çalışmaya başlamak için sadece cihazı açar. Kullanıcı eğitimine gerek yoktur ve BT destek ekibinize fazladan yük getirmez.

error: Content is protected !!