0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY MAIN

Kritik Uygulamalar İçin Mobil SD WAN

Önce Mobil, SD WAN Çözümleri

Celerway, Kanıtlanmış Tek Açık Kaynak Tabanlı, Önce Mobil SD-WAN Platformudur

Ağ Erişimini Genişlet

Mobil iletişim yaklaşımımız kablolu bağlantılar olmasa bile, istediğiniz yerde iş yapma yeteneği sağlar.

Önce Mobil'e Geç

Uygulama performansının ağ performansı ile değişmesi gerekmez. Celerway, birden fazla kablosuz ve kablolu WAN'ı kontrol altında tutar ve kullanıcıları olumsuz ağ olaylarının etkisinden korur.

Kullanıcı Deneyimini Optimize Et

Mobil cihazlar düşünülerek oluşturulmuş 5G'ye hazır çoklu WAN teknolojisinin zamanı geldi. Tipik çoklu WAN yaklaşımlarını geride bırakın ve Celerway'in dinamik işletmelerin talep ettiği esnekliği, verimliliği ve değeri sunan çözümlerinden yararlanın.

Açık kaynak kodlu ve mobil cihazlar düşünülerek tasarlanmış hafif ve sağlam router yazılımımız. Trafik ve ağ sağlığını onlarca parametreye karşı sürekli olarak izler ve aynı anda birden fazla WAN arasında akıllı yönlendirmeleri gerçekleştirir.

Celerway Phantom, CelerwayOS’un, dinamik VPN yük dengeleme, birden çok ağ arasında sorunsuz geçişin eşsiz bir kombinasyonu da dahil olmak üzere, yazılımın tüm özelliklerini ortaya çıkaran önemli bir bileşenidir. Phantom ayrıca ultra esnek ağ topolojileri oluşturmanıza da olanak tanır.

cw-nimbus

Celerway Nimbus, CelerwayOS üzerinde çalışan cihazları dağıtmak, izlemek ve yönetmek için kullanılan bir uzak yönetim sistemidir.

error: Content is protected !!