0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY HARDWARE

Kritik Uygulamalar İçin Sürekli Bağlantı

Üstün Donanım Seçenekleri

Üstün Özellikli Celerway 4G Router Cihazları

Üstün özellikli Celerway yazılımı pil destekli, el tipi taşınabilir 4G router cihazından çoklu Gigabit özellikli, iş tipi 4G router cihazlarına, farklı donanımlar üzerinde çalışır. Celerway yazılımı yüklü router cihazlarının üzerindeki Ethernet arabirimleri kolayca LAN veya WAN arabirimleri olarak tanımlanarak, esneklik sağlanır. Tüm cihazlar Nimbus bulut yönetimi üzerinden aynı şekilde yönetilir.

4x4G

Gigabit Ethernet ve 2 Aktif LTE Modem

Bu ürün grubundaki router cihazları 950 Mbit/s yük dengeleme hızına kadar çıkmaktadır. Tek bir VPN bağlantısı yaklaşık 100 Mbit/s hızına erişmekte olup, yapılan testlerde 15 tünel paralel olarak 10 Mbit/s hızlara erişmiştir. Router üzerinde 3 Ethernet arabirim bulunmakta olup, hepsi WAN veya LAN olarak tanımlanabilmektedir. Çift band WiFi ve GPS destekli modeller de bulunmaktadır.

Gigabit Ethernet ve 1 Aktif LTE Modem

Bu ürün grubundaki router cihazları 750 ile 950 Mbit/s yük dengeleme hızına kadar çıkmaktadır. Tek bir VPN bağlantısı yaklaşık 40 ila 100 Mbit/s hızına erişebilmekte olup, yapılan testlerde 12 ile 15 tünel paralel olarak 10 Mbit/s hızlara erişmiştir. Router üzerinde 3 ila 5 Ethernet arabirim bulunmakta olup, hepsi WAN veya LAN olarak tanımlanabilmektedir. Çift band WiFi ve GPS destekli modeller de bulunmaktadır.

100 Mbit/s Ethernet ve 2 Aktif LTE Modem

Bu ürün grubundaki router cihazları 95 Mbit/s yük dengeleme hızına kadar çıkmaktadır. Tek bir VPN bağlantısı yaklaşık 20 ila 30 Mbit/s hızına erişebilmekte olup, yapılan testlerde 10 tünel paralel olarak 3 Mbit/s hızlara erişmiştir. Router üzerinde 2 ila 5 Ethernet arabirim bulunmakta olup, hepsi WAN veya LAN olarak tanımlanabilmektedir. GPS destekli modeller de bulunmaktadır.

100 Mbit/s Ethernet ve 1 Aktif LTE Modem

Bu ürün grubundaki router cihazları 95 Mbit/s yük dengeleme hızına kadar çıkmaktadır. Tek bir VPN bağlantısı yaklaşık 20 ila 30 Mbit/s hızına erişebilmekte olup, yapılan testlerde 10 tünel paralel olarak 3 Mbit/s hızlara erişmiştir. Router üzerinde 1 ila 5 Ethernet arabirim bulunmakta olup, hepsi WAN veya LAN olarak tanımlanabilmektedir. Çift band WiFi ve GPS destekli modeller de bulunmaktadır. Bu ürün grubunda ayrıca pil destekli el tipi router da bulunmaktadır.

1000 Mbit/s Ethernet ve 4 Aktif LTE Modem

Celerway toplamda 4 adet LTE modem, 10 Ethernet arabirim ve 4 adet WiFi radyo desteğine sahip, rack montaj tipi özel router cihazları da üretmektedir. Her bir router ana kartı ayrı güç kaynağından beslemekte olup, LTE modemlerin daha iyi işaret seviyelerine ulaşması yanında donanımsal olarak hata koruma da sağlanmaktadır.

error: Content is protected !!