0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY CUMULUS 4G LTE-A ROUTER 300 MBIT

4G LTE-A Router

SDWAN

300 Mbps 2 SIM

WiFi - LAN/WAN

Uzaktan Çalışmanın En Önemli 3 BT Sorununu Celerway ile Nasıl Aşabilirsiniz?

Celerway’in Önce Mobil yaklaşımının bu zorlukları aşmanıza nasıl yardımcı olabileceğine bakalım..

Celerway Cumulus kurumsal çalışma koşullarında yüksek band genişliği ve sürekli yönetilebilirlik sağlayan iletişim gereksinimleri için ideal bir 4G router cihazıdır. Tam kurumsal TCP/IP yığın desteği, VPN ve diğer üstün özellikleri ile kritik uygulamalar için ideal bir çözüm sağlar.

Standart olarak 2 SIM yuvası (hata korumalı) ve 1x CAT 6 LTE-A 300 Mbps modem ile gelen cihaz üzerinde 5 ethernet arabirimi vardır. Cihazdaki 2.4 GHz WiFi desteği ile mevcut 4G ve Ethernet arabirimleri ile ortak bir ağ oluşturabilirsiniz. Cumulus Router ile birlikte 3 yıllık Nimbus bulut tabanlı yönetim, izleme yazılımı ücretsiz olarak gelmektedir.

Temel Özellikler:
• 1 x LTE-A Modem
• 2 SIM kart yuvası
• 2.4 GHz WiFi (WAN ve/veya LAN)
• 5 x Ethernet port (WAN/LAN)
• Eş zamanlı 6 WAN bağlantısı oluşturabilme
• 95 Mbit/s yük dengeleme kapasitesi
•20 Mbit/s VPN şifreleme

Arabirimler:
• 5 x 10/100 Ethernet
• 1 x USB arabirim
• 1 x Mini-PCIe
• 2 tam boy SIM yuvası

Anten Girişleri:
• LTE: 2 x SMA dişi
• WiFi: 2 x RP-SMA dişi

Fiziksel:
• -10 ile + 50°C çalışma sıcaklık aralığı
• Bağıl nem: %5-95
• Boyutlar (ExYxD): 110mm x 80mm x 30mm
• Ağırlık: 0.5 Kg
• Barrel tip, 12V 1A güç adaptörü

KUSURSUZ BAĞLANTI
HER ZAMAN, HER YERDE

Kesintisiz internetin ötesine geçin: Celerway, nerede olursanız olun kesintisiz, güvenli ve yüksek performanslı bağlantı sunar.

CelerwayOS, hücresel veri ağlarının doğasında bulunan karmaşıklığı ve belirsizliği yönetir ve sizin için en faydalı olanı çıkarır.

CelerwayOS_tec_4-Final

Mobil Dünya İçin Oluşturulmuş Modern Bir Platform

SON ÖZELLİKLER

CelerwayOS, her zaman en son özelliklerden ve güvenlik yamalarından yararlanabilmeniz için en son kararlı OpenWRT çekirdeği üzerinde çalışır.

OTOMATİK 4G/5G DESTEĞİ

Açık Kaynak yaklaşımımız, 4G/5G modem teknolojileri dahil olmak üzere çok çeşitli ağ arabirimlerini manuel kullanıcı yapılandırması olmadan otomatik olarak desteklememize olanak tanır.

BULUT TABANLI YÖNETİM

CelerwayOS cihazlarınızı bulut tabanlı uzaktan yönetim sistemimiz Nimbus ile dağıtın ve yönetin.

ESNEK TOPOLOJİ

Tescilli Phantom teknolojimize sahip CelerwayOS, tüm yönlendiricilerimizde çalışır. Ayrıca VMWare, Virtualbox veya x86 sunucuları gibi VM ortamlarında ve çoğu bulut hizmetinde de çalışabilir.

Bu, son derece esnek ağ topolojilerine izin verir: İster merkez-ve-bağlantı parçası, ister noktadan noktaya, ister bir VM veya bir veri merkezindeki bir yönlendirici, Hayali bir merkez veya hem bir istemci hem de bir merkez olarak hareket edebilir.

Kusursuz, Güvenli ve Rakipsiz Performans

KUSURSUZ GÜVENLİ YÜK DENGELEME

Tescilli Phantom teknolojimizle bir sonraki yük dengeleme seviyesini deneyimleyiniz: uygulama trafiği, temel IP adresleri değişse bile hizmet kesintisi olmaksızın ağ genelinde sorunsuz hareket edersiniz.

ULTRA DÜŞÜK GECİKME İÇİN TAM ÇEŞİTLİLİK

Özellikle zorlu bağlantı ortamlarında gecikmeye duyarlı uygulamalar için tasarlanmıştır: Celerway Phantom, paket kaybını önlemek için paket düzeyinde trafiği düzenler.

MODERN GÜVENLİK

Yüksek performanslı ve güvenli ağ erişiminin keyfini çıkarınız: kullanılan her tünel, son teknoloji kriptografiye sahip modern bir VPN olan WireGuard ile paketlenmiştir.

TAM YEDEKLEME VE MOBİLİTE

Hareket halindeyken kullanılmak üzere tasarlanmıştır: Celerway Phantom’un birden fazla seçeneği ile, örneğin hareket halindeki bir araçta veya uluslararası dolaşımdayken, o an için otomatik olarak en uygun olana geçin.

Diğer özellikler

Çoklu WAN Köprü Modu (SOFTBRIDGE)
Akıllı Sıra Yönetimi (SQM)
Gerçek zamanlı trafiği otomatik olarak algılayan ve optimize eden modern QoS.
Güvenlik
VPN Protokolü: WireGuard, OpenVPN ve IPSec, DNS içerik filtreleme, tehdit koruması, durum bilgisi olan güvenlik duvarı, 802.1x sertifika tabanlı kimlik doğrulama
Yönetim ve İzleme
Trafik gruplaması: ağı ve yönlendirmeyi yapılandırın. SNMP, VRRP, VLAN, veri kotaları ve çift SIM politikaları
Sorun giderme araçları:
iperf, TCP dökümü, vb.
Hücresel frekanslara ve modlara kilitleme
Ethernet bağlantı noktaları ve WiFi için kolay WAN/LAN seçimi ve DAHA FAZLASI …..

Akıllı Uyarlanabilir İzleme

CelerwayOS, düzinelerce ağ parametresini sürekli olarak izleyip verileri toplar ve bağlantılarınızın kalite puanlarını oluşturur.

Tüm aktif izleme parametreleri, geçmiş değerlendirmelere dayalı olarak kendi kendine uyarlanabilir. CelerwayOS, çoğu kullanım durumu için önceden optimize edilmiş bir dizi izleme yapılandırmasıyla birlikte gelir.

Gelişmiş kullanım senaryoları için ön ayarların ötesine geçin: hedeflerinizi seçin, test parametrelerini, frekansını ve veri kullanımını özel gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirin.

Bu akıllı uyarlanabilir izleme ve değerlendirme, CelerwayOS’un gerektiğinde önleyici, düzeltici yönlendirmeleri gerçekleştirmesine olanak sağlar. Phantom etkinleştirildiğinde, kullanıcılar birden fazla kullanılabilir ağı tek bir kesintisiz bağlantı olarak deneyimler.

CelerwayOS_tec_1-Final

Dinamik Yük Dengeleme

Mobil dünya için oluşturulmuş yeni seviye veri yük dengelemesi.

AĞ KULLANIMINI İYİLEŞTİRİN

CelerwayOS, veri akışlarının mevcut tüm ağlar üzerinden dağıtımını en uygun hale getirir. CelerwayOS, kendini uyarlamalı izleme ve ağ kalitesinin sürekli değerlendirilmesi sayesinde ağ hatasını önceden giderir ve trafiği akıllıca yeniden yönlendirir.

Phantom etkinleştirildiğinde, uygulama trafiği birden çok ağda en uygun kalite ve hızda sorunsuz bir şekilde dengelenir.

LTE BANT GENİŞLİĞİNİ MAKSİMİZE EDİN

CelerwayOS, tek bir SIM kartta 5 adede kadar kanal kullanarak operatör birleştirme yoluyla LTE bant genişliğini en üst düzeye çıkarır.

AĞ KAYNAKLARINA ÖNCELİK VERİN

Celerway OS ile ağ ve uygulama başına yük dengeleme politikalarınızı yönetin.

Tam Yedekleme ve Mobilite

Önce mobil bağlantı yaklaşımı ile modern bir veri bağlantı yük aktarımı.

CelerwayOS_tec_3-Final

ÇALIŞMA SÜRESİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARIN

Ağ kalitesi eşikleri ve tıkanıklık göstergelerini belirterek yük devretme kriterlerinizi ayarlayın. Alternatif olarak, sabit ağ tıkandığında hücresel kapasiteyi ekleyin veya artırın. Phantom etkinleştirildiğinde yük devretme sorunsuzdur ve uygulama trafiği kesintisiz devam eder.

TAM YEDEKLEME VE MOBİLİTE SAĞLAYIN

CelerwayOS, ister bir Celerway router üzerinde isterse VM üzerinde çalışsın, Phantom istemci, sunucu veya her ikisi birden olarak çalışabilir. CelerwayOS, gerektiği kadar çok istemci ve sunucu bileşeni desteğiyle, farklı trafik türleri için en üst seviyede esnek yönlendirme sağlar.

Yedeklilik ve en uygun performans için, özellikle de hareket halindeyken, bir istemciyi birden çok Phantom servisine bağlayın. CelerwayOS, sunucu belirlemeyi önceden yapılandırılmış önceliğe veya en düşük gecikme süresine göre otomatik olarak seçer. ir Celerway yönlendiricisinde veya bir VM’de yüklü olsun, herhangi bir CelerwayOS bileşeni bir Phantom ayalet istemci, sunucu veya her ikisi olarak işlev görebilir.

error: Content is protected !!