0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY ARCUS MARINE 5G/4G ROUTER 6 SIM

6 SIM | 2x5G + 1x4G

En zorlu bağlantı gereksinimleriniz için güçlü ve dayanıklı

Amiral gemisi yönlendiricimiz ARCUS'un en yeni sürümüyle tanışın..

Güçlü ve sağlam, şimdi 5G desteği ve yapılandırmaları gerektiği gibi uyarlamak için maksimum esneklik.

Bu modüler tasarımla, kullanım durumunuz için en uygun modem ve WAN türleri karışımını seçebilirsiniz; CelerwayOS, 7 adede kadar eşzamanlı WAN bağlantısında dinamik yük dengeli VPN sağlar.

Kesintisiz, yüksek performanslı bağlantı ve seçim gücü için ARCUS'u seçin.

1 GBPS+ YÜK DENGELEME KAPASİTESİ, 1 GBPS+ VPN HIZI

• Mükemmel uygulama performansıyla hareket halindeyken veya dışarıda yüksek kapasiteli bağlantının keyfini çıkarın

ESNEKLİK

• WAN veya LAN olarak çiftband Wi-Fi ekleme

• Wi-Fi ve hücresel donanımlar için Mini PCIe arabirim

EŞ ZAMANLI ÇALIŞAN 7 WAN (3 ADET TÜMLEŞİK HÜCRESEL)

• Kullanım durumunuza uygun modemleri seçin: 2 x 5G (toplam 3 x hücresel)

• Hücresel veri kapsama alanlarında sorunsuz geçiş sayesinde kesintisiz uygulama performansı

• Varsa, bunlara bağlı kalmadan Wi-Fi veya kablolu bağlantılardan yararlanın

SAĞLAM TASARIM

• E-Mark ve MIL-STD-810G sertifikaları sayesinde sağlamlığın gerekli olduğu yerlerde sorunsuz çalışma

7 Adet WAN Bonding/ SD-WAN

Üstün özellikli Celerway Nimbus yazılımı çoklu Gigabit özellikli, iş tipi 4G router cihazlarını destekler. Celerway Nimbus yazılımı yüklü router cihazlarının üzerindeki Ethernet arabirimleri kolayca LAN veya WAN arabirimleri olarak tanımlanarak, esneklik sağlanır. Tüm cihazlar Nimbus bulut yönetimi üzerinden yönetilir.

Gerçek Zamanlı Takip, Hata Giderme

Ağ bağlantılarında performans veya erişim problemleri olduğunda Celerway router cihazları veri trafiğini otomatik olarak daha iyi performans ile internet bağlantılarına yönlendirirler. Kritik uygulamalar ve ödeme sistemlerinin alt yapısını oluşturan, genellikle VPN tabanlı uzak bağlantıların hata koruma senaryoları için detaylı senaryolar oluşturabilirsiniz. Temel ağ iletişiminde oluşabilecek verim kayıpları veya kopukluklar ana uygulamaların devre dışı kalmasına neden olabilir. VPN bağlantılarının en kısa sürede ve uygulama yazılımlarını en az etkileyecek şekilde yeniden kurulması, Celerway router cihazlarının hata koruma özelliklerinden biridir.

Gelişmiş Veri Trafiği Dengelemesi

Video konferans sistemleri, büyük dosya transferleri, canlı video dizinleri ve uzak bağlantı oturumları yüksek band genişliğini kullanırlar. Eğer ağ üzerindeki çok sayıda kullanıcı yüksek miktarda veri kullanırsa, toplam kullanılan veri miktarı mevcut geniş bant genişliğinin kapasitesini aşabilir. Bunun sonucunda da video aktarımlarında duraklamalar, uzak bağlantı oturumlarında yavaşlamalar yaşanacaktır. Celerway router cihazları dahili yük dengeleme özellikleri ile yüksek band genişliğine gereksinim duyan uygulamaları mevcut sabit ve 4G bağlantıları üzerinden yönlendirerek en uygun performansı garanti ederler. Performans, maliyet ve veri parametrelerine bağlı olarak farklı yük dengeleme kuralları oluşturulabilir:

En iyi kalite – mevcut band genişlikleri yüksek bağlantı hızlarına göre kullandırılır
Eşit bağlantı – tüm band genişliği tüm bağlantılar için kullandırılır
Sadece en iyi ağ – tüm trafik en iyi bağlantı üzerinden yapılır, diğerler bağlantılar yedek olarak kullanılır
En düşük maliyet – 4G bağlantı öncesinde sabit geniş band, WiFi veya LAN kullandırılır

Uzaktan Yönetim

Celerway router internet bağlantısını oluşturduktan sonra otomatik olarak Nimbus yönetim sistemine bağlanır. Nimbus yönetim sisteminin router yönetim paneli üzerinden tüm ölçeklerdeki router kurulumları kolayca yönetilebilir ve tanımlamaları yapılabilir. Bazı yönetim özellikleri:

• Proje ve kullancıların yönetimi
• Tüm kurulu router durumlarını gösteren yönetim paneli
• Bağlantı modundaki değişiklikler, link durumu ve bağlantı kalitesine ilişkin grafik gösterimler
• Her bir 4G ve sabit hat geniş band bağlantılarına ilişkin veri kullanım bilgileri
• Veri kapasitesine bağlı olarak 4G geniş band kullanımına ilişkin kota denetimi
• Her bir internet bağlantısının performans ve bağlı olma durumunun izlenmesi
• Haftalık ve aylık raporlar
• Şebeke hatası durumunda alarmlar ile bilgilendirme
• Router GPS özelliği ile interaktif harita desteği
• Router konfigürasyonları

Veri Trafiğini Gruplama

Celerway router cihazları içinde tümleşik 4G modemler bulunmakta olup, gelişmiş yük dengeleme özelliklerine sahiptirler. Router cihazları aynı anda farklı internet servis sağlayıcılara bağlanabilirler. Örneğin ayrı yapıya sahip 4 farklı mobil operatör ve 8 farklı sabit hat operatörü. Böylelikle çoklu hata korumalı bağlantılar ve gelişmiş izleme algoritmaları ile sürekli bağlantılar garanti edilir, kritik uygulamalar için tek bir bağlantı riskine karşı farklı operatörler ile hata korumalı, sürekli bağlantılar oluşturulur.

Gerçek Zaman Veri Trafiğini İzleme

Celerway router cihazları mevcut tüm ağ bağlantılarının gerçek durumunu izleyerek ve yavaşlamalar gösteren bağlantıları süzerek gerçek zaman ağ modellemesi yaparlar. Ağ performans modellemesinin bilgileri ile veri trafiğinin en iyi performans ve en yüksek kararlılık ile uygun bağlantı/bağlantılara yönlendirilmesine karar verilir. Ağ modellemesi sonucu elde edilen bilgiler, bağlantı hataları, düşük hız gibi ağ aktivite bilgilerinin grafiksel olarak zaman bazında gösterilmesinde de kullanılır.

Görünmeyen SD-WAN Ağ Geçidi

Çoklu WAN/Hibrid WAN senaryolarında ana bağlantılarda oluşan hata sonucu yedek hatlar devreye girer ve IP addresleri değişir. Birçok kritik uygulama %100 bağlantı sürekliliği gerektirir ya da başka bağlantı üzerine ve IP adresine aktarım olduğunda yeniden bağlantı kurmakta sorun yaşar. Celerway Phantom SD-WAN, ağ bağlantı hatlarındaki yönlendirmeler, değişiklikler ne olursa olsun aynı IP adresi ile %100 bağlantıyı sağlar.

error: Content is protected !!