0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY MAIN 2020 TOUCH

cw-logo-2020

Önce Mobil SD-WAN Platformu

Celerway, her zaman yüksek performansla bağlantı kurabilmeniz için hücresel veri ağlarının tüm potansiyelini ortaya çıkarıyor.

Sadece 4G yedeklemesi değil:

Hücresel çözüm SD-WAN'ınızı her zamankinden daha ileriye götürüyor.

Celerway, Kanıtlanmış Tek Açık Kaynak Tabanlı, Önce Mobil SD-WAN Platformudur

Celerway Üstün Teknoloji

Ağ Erişimini Genişlet

Mobil iletişim yaklaşımımız kablolu bağlantılar olmasa bile, istediğiniz yerde iş yapma yeteneği sağlar.

Önce Mobil'e Geç

Uygulama performansının ağ performansı ile değişmesi gerekmez. Celerway, birden fazla kablosuz ve kablolu WAN'ı kontrol altında tutar ve kullanıcıları olumsuz ağ olaylarının etkisinden korur.

Kullanıcı Deneyimini Optimize Et

Mobil cihazlar düşünülerek oluşturulmuş 5G'ye hazır çoklu WAN teknolojisinin zamanı geldi. Tipik çoklu WAN yaklaşımlarını geride bırakın ve Celerway'in dinamik işletmelerin talep ettiği esnekliği, verimliliği ve değeri sunan çözümlerinden yararlanın.

Daha Fazlasını Bekleyin

Yüklenebilir Çoklu WAN Yönlendiricileri İçin Yeni Bir Standart Olan Arcus'a Geçin

5G’ye hazır ve LTE kapasitesi yaklaşık 1 Gbps, gönderme ve indirme bağlantı özellikleri ile Arcus, ilk mobil CelerwayOS ve yeni nesil Yük Dengelemesini 7 WAN bağlantısında kullanıyor.

Gecikmeye duyarlı uygulamalar için yüksek kapasiteye ve esnekliğe ihtiyaç duyduğunuzda, piyasada eşsiz bir fiyat ve en yüksek spesifikasyona sahip Arcus’u seçin.

Sağlamlaştırılmış ve özellikle araçlara, trenlere ve gemilere kurulum için uygun olan Arcus’un üstünlüğü birçok projede kanıtlanmıştır.

Celerway’in Önce Mobil Çözümü Ağınızı İhtiyacınız Olan Yere Götürür

Marine Uygulamaları

Celerway, değişen sahil tabanlı LTE sinyalleri ile karadaki Wi-Fi arasında kesintisiz geçiş sağlar. Feribot operatörleri, güvenilir konuk hizmetleri ve sürekli satış noktası terminalleri (POS) sayesinde müşteri memnuniyetini ve gelirini artırır.

Mutlu Yolcular

Celerway ile güvenilir yolcu Wi-Fi erişimi, yerleşik lojistik bilgileri için gereken verimli ve esnek bağlantılar elde edin. Sonuç, daha iyi filo rota ve zamanlaması ile birlikte daha verimli servislerdir.

Gelir Kaybı Olmadan

Yerinde BT desteği olmayan perakendeciler ve mağazalar için Celerway, POS cihazının sürekli olarak LTE veya LTE yedekleme yapılandırması ile devrede olmasını sağlar. Satış kaybı olmadan, müşteri memnuniyeti sağlanır.

Sınırsız Çalışma

Birden çok kablosuz ve kablolu bağlantıyı Celerway ile birleştiren kuruluşlar, mobil çalışanlarını, şubelerini ve diğer uzak ekipleri bulundukları şirket ağlarına VPN bağlantıları üzerinden güvenli bir şekilde bağlar.

error: Content is protected !!