0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

CELERWAY TECHNOLOGY 2020

Önce mobil, önce iş anlamına gelir.

Ağları işletmelerinizin değişen ihtiyaçlarına daha uyumlu hale getirmek için mobil cihazlardan yararlanma konusunda uzmanız. Celerway’in SD-WAN platformu, hücresel veri ağlarında bulunan karmaşıklığı ve belirsizliği yöneterek müşterilerimiz için en temel faydaları elde eder.

cw-celerwayOS

Açık kaynak kodlu ve mobil cihazlar düşünülerek tasarlanmış hafif ve sağlam router yazılımımız. Trafik ve ağ sağlığını onlarca parametreye karşı sürekli olarak izler ve aynı anda birden fazla WAN arasında akıllı yönlendirmeleri gerçekleştirir.

ezgif.com-gif-maker

Celerway Phantom, CelerwayOS’un, dinamik VPN yük dengeleme, birden çok ağ arasında sorunsuz geçişin eşsiz bir kombinasyonu da dahil olmak üzere, yazılımın tüm özelliklerini ortaya çıkaran önemli bir bileşenidir. Phantom ayrıca ultra esnek ağ topolojileri oluşturmanıza da olanak tanır.

cw-nimbus

Celerway Nimbus, CelerwayOS üzerinde çalışan cihazları dağıtmak, izlemek ve yönetmek için kullanılan bir uzak yönetim sistemidir.

Celerway’in Üstün Özellikleri

Yük Dengelemenin Ötesinde

Celerway aktif olarak ağ bozulmasını önleyerek yük dengelemeyi ve devretmeyi geleneksel yük devretmenin çok ötesine taşır.

Her bir WAN bağlantısının ağ performansını tahmin etmek için kapsamlı izleme verileri kullanan algoritmalarımız, IP adreslerindeki değişiklikleri tolere edemeyenler de dahil olmak üzere uygulamaların istenen performansını korumak için trafiği sürekli olarak akıllıca yönlendirir.

Sonuç, her türden ve birden fazla eşzamanlı ağda kesintisiz yüksek hızlı VPN ve noktadan noktaya siteye iletişimdir.

Kutunun Dışındaki Ağ

Phantom, ister sanal makinada, ister Celerway router'da veya x86 donanımında olsun, şirket içinde veya bulutta çalışabilir.

Herhangi bir donanım yönlendiricisi veya sanal cihaz hub veya şube olarak işlev görebilir - veya her ikisi de - herhangi bir şube birden çok Phantom hub örneğine bağlanabilir ve otomatik olarak en uygun olanı seçebilir.

Esnek Dağıtım ve Yönetim

Celerway Nimbus ile büyük ölçekli cihaz dağıtımlarınızı hızlı bir şekilde yapılandırın ve çevrimiçi hale getirin.

Kapsamlı olarak düzenlenecek kalite göstergeleri, analizleri ve uyarıları paketi uzak yöneticilerin kolayca gerçek zamanlı izlemeler gerçekleştirmesini sağlar, cihazları yönetmek için harcanan zaman azalır.

Endişesiz Güncellemeler

Açık kaynak temelimiz sayesinde, güvenlik güncellemelerinin ve performans geliştirmelerinin daima zamanında olduğunu bilerek içiniz rahat olsun.

Yazılım lisanslama modelimiz kanal ortaklarımızdan sürekli destek sağlamak amacı ile tasarlanmıştır.

error: Content is protected !!