0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

Ana Sayfa 04-05-2015

Fiziksel Güvenlik, Veri Güvenliği, M2M

27 YILLIK TECRÜBE, KONUSUNDA LİDER ÜRÜNLER

1988 yılından bu yana dünyadaki konusunda lider IT ürünlerini Türkiye’deki kullanıcılara sunan BağLAN, üstün ve sürekli ürün desteği sağlayan, katma değerli bir dağıtıcı olarak çalışmaktadır.

IP Kameralar, Dikey Pazar Bazında Çözümler

Mobil Araçlar İçin Güvenlik Çözümleri

Günümüz toplu taşımacılığında güvenlik ve caydırıcılık en önemli unsurlardan biri haline gelmiştir. Araç içi görüntüleme sistemleri, araç ve yolcu güvenliğini sağlamanın yanında, mevcut taşımacılık parametreleri ile entegre edilerek, kontrol ve yönetim sağlamaktadırlar.

ACTi mobil araç çözümleri ile yüksek kalitede görüntü kayıt, izleme sistemleri oluşturabilir, araçlar için gerekli giriş, çıkış kontrol işlemlerini tek bir merkezden yürütebilirsiniz.

Design

Park Alanları Kamera Güvenlik Çözümleri

Fonksiyonel park alanları oluşturmak, giriş çıkış işlemlerini otomatik olarak yönetmek, müşterilerin uygun park bölümlerine kolayca ulaşmasının yanında, toplam park alanının görsel olarak güvenlik altında tutulması mevcut park işletmelerinin en üst sıradaki gereksinimlerindendir.

ACTi park alanları görüntüleme sistemleri ile araç ve yolcu güvenliğini sağlamanın yanında, plaka tanıma sistemli giriş, çıkış işlemleri, ödeme sistemleri entegrasyonu, park alanında şüpheli cisim veya şahıs algılama, mevcut boş park alanı bilgilendirmesi ve uzaktan kontrol işlemlerini tek bir merkezden yürütebilirsiniz.

Design

Lojistik Hizmetleri Görsel ve Fiziksel Kontrol

Üretim aşaması sonrası mamul ürünlerin son kullanıcı ile buluşmasında en önemli bileşenlerden biri de, lojistik sektörüdür. Depolamadan doğru, eksiksiz ve zamanında ürün dağıtımına kadar bir çok süreçte görsel ve fiziksel erişim kontrolü ön plana çıkmakta, toplam lojistik hizmet kalitesine etki etmektedir.

ACTi lojistik çözümleri ile yüksek kalitede görüntü kayıt, izleme sistemleri oluşturulabilir, depolama, stok ve sevkiyat kontrolü, kargo araçlarının merkezi sistem ile entegrasyonu ve e-harita üzerinden anlık erişimleri sağlanabilir.

Design

Perakende Sektöründe Entegre Güvenlik Çözümleri

Sürekli dinamik ve rekabetçi olmanın yanında müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı sektörlerden biri olan perakende sektörü, kamera tabanlı görsel güvenlik ve entegre yönetim uygulamalarının belki de en yaygın kullanıldığı birkaç sektörden biridir.

ACTi perakende çözümleri ile yüksek kalitede görüntü kayıt, izleme sistemleri oluşturmanın yanında, POS entegrasyonu ile olası ödeme problemlerini önlemek, müşteri ilgi alanlarını saptamak, ödeme süresini kısaltmak, akıllı görsel pazarlama araçları oluşturarak yönetmek, çalışanların verimlliğini ölçmek, fiziksel giriş çıkış kontrolünü görüntüler ile entegre etmek mümkündür.

M2M (IoT) Çözümleri

Ölçeklenebilir mimarı yapı, sorgulamaya açık sistem

Uygulama sırasında bazı veri kaynaklarının sorgulamaya hazır olmaması (kaynağın veya sensör, çevirici gibi ara aktarıcının sistem başlama aşamasında olması, servis modunda olması gibi) durumlarda sistem otomatik olarak söz konusu kaynakları beklemeden diğer kaynaklara geçerek mevcut veriler ile ilgili sorgulamaları yapabilmelidir.

Design

Yüksek seviyede hata korumalı, güvenilir sistem

M2M (IoT)  sistemleri bazı bileşenlerin devre dışında kalması durumunda bile çalışmaya devam etmelidir. Olası beklenen hatalar ile ilgili bilgilendirme yapılarak, sistem hata giderme sürecinin en kısa zamanda yerine getirilmesi  sağlanmalıdır.

Design

İstekler doğrultusunda geliştirilebilen esnek sistem

M2M sistemleri ölçeklenebilir olmalı, farklı ve yüksek yoğunluktaki veri aktarımlarında bile sorunsuz olarak çalışmaya devam etmelidir. Sistem üzerinde farklı veri ve özellikler için çeşitli seviyelerde öncelikler tanımlanabilmeli, kritik uygulamalardaki verilere öncelik verilebilmelidir.

Design

Mesaj tabanlı, çift yönlü iletişim sağlayan sistem

M2M sistemi eş zamanlı olmayan mesaj aktarımı ile kontrol edilebilen bir sistem olmalı, uygulamaya bağlı olarak abonelik, genel gönderim seçenekleri sağlanmalıdır. Telemetri raporları sensörlerden veya sorgulama ile sistemden oluşturulabilmeli, sistem, istemcilerden oluşturulabilecek gruplara komutlar, konfigürasyon ve durum güncellemeleri gönderebilmelidir.

Harita Bilgisi

error: Content is protected !!