0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

AMIT LORAWAN NODE

Nesnelerin interneti IoT

AMIT LoRa Node Ürünleri

Düşük güçlü geniş alan ağları (Low-Power Wide-Area Networking / LPWAN) nesnelerin interneti IoT uygulamaları için çok geniş olanaklar sağlamaktadırlar. Mevcut tüm LPWAN teknolojilerinin ortak noktası düşük maliyeti, düşük güç tüketimini ve dar band genişliğini temel alarak çözümler üretmek olarak tanımlanabilir. Günümüzde birçok LPWAN teknolojisi uygulama alanı bulmakla birlikte, ticari ve uygulama pazarları açısından Private LoRa ve 4G/NBIoT ortaklaşa uygulamaları öne çıkmaktadır.

AMIT LoRa Node, LoRa GW ve LoRa AP çözümleri ile kenar sensörlerden Private LoRa  teknolojisi ile toplanan veriler 4G/NBIoT gateway cihazları üzerinden buluta aktarılarak, izleme, kontrol ve yönetme işlemleri yapılabilmektedir.

AMIT LoRaWAN Node-Data Logger

AMIT IOT400 ve OOT550  veri toplama ve kablosuz telemetri için uygun maliyetli çözümler sağlar. Uzun mesafelerde düşük veri hızlarıyla IoT trafiği göndermek için optimize edilmiş LoRaWAN teknolojisini kullanırlar. Güç tasarrufu teknolojisi sayesinde IOT400 ve OOT550 yıllarca tek bir pille çalışmaya izin veren ultra düşük güç tüketimine sahiptirler.

AMIT Data Logger  cihazları açık kaynak LoRaWAN standardına dayalı olarak, cihazlar ve ağlar arasında yüksek birlikte çalışabilirliğe sahiptirler.

AMIT LoRa IOT400 – OOT550 Örnek Uygulama Diyagramı

error: Content is protected !!