0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

AMIT ANA SAYFA 2018

Ekonomik

4G

Çift SIM, 4G LTE Router Modem Çözümleri

Tüm Şebekeler İle Uyumlu

150Mbit Cat 4 4G/LTE Router

LTE_amit_slider_1

Endüstriyel, Yüksek Performans, Güvenilir Ürünler

AMIT 4G/LTE gateway ve kurumsal router ürünleri yüksek performanslarının yanında, güçlü ve güvenli TCP/IP protokol desteği, veri hata koruma ve giderme yetenekleri  ile farklı dikey pazarlar için farklı uygulamalarla ideal çözümler oluştururlar.

3G fiyatına LTE Cat 4 özelliğini sunan ekonomik toplam sahip olma maliyeti ile yatırımlarınızı en uygun şekilde korursunuz.

Farklı Dikey M2M, IoT Uygulamaları İçin AMIT Router Ürünleri

AMIT ürünleri IP kameralar, güvenlik, perakende satış, endüstriyel çözümler, enerji, sağlık, kamu uygulamaları, inşaat, kara ve deniz taşımacılığı, lojistik, finans, kurumsal yedekleme, iş sürekliliği gibi dikey pazarlarda sorunsuz, sürekli çalışan çözümler sağlar. 4G/LTE gateway ve kurumsal router ürünleri yüksek performanslarının yanında, güçlü ve güvenli TCP/IP protokol desteği, veri hata koruma ve giderme yetenekleri  ile farklı dikey pazarlar için farklı uygulamalarla ideal çözümler oluştururlar.

AMIT Router Ürünlerinin Avantajları

Sağlam Dizayn

Tüm AMIT ürünleri kurumsal ve endüstriyel uygulamaların beklentilerini  karşılayacak şekilde test edilerek, üretilmişlerdir. Ürünler zor ve aşırı koşullara dayanıklı olacak şekilde  sağlam alüminyum kasalar içine yerleştirilmişlerdir.

Çift SIM

AMIT  ürünleri çift SIM yuvasına sahiptir. Çift SIM özelliği beklemesiz hata koruma özelli yanında, tercihe bağlı olarak farklı operatör kullanımları (yurtiçi ve yurtdışı uygulamalarda otomatik seçim) özelliklerini sağlar. 

LTE Bonding

Tümleşik  2 adet LTE modül ile daha çok band genişliği, Bonding, yük dengeleme. Video yayını, güvenlik kamera uygulamaları, büyük veri yedeklemeleri gibi daha çok band genişliğine ihtiyaç duyan uygulamalar için ideal çözüm.

Network Monitoring Ayarı

AMIT cihazları  Network Monitoring ayar bilgileri için lütfen tıklayınız.

Güvenilir

AMIT  ürünleri karmaşık veri gereksinimlerine kolay kurulabilen ve yönetilebilen çözümler getirmiştir. Ürünler bir kez kurulduktan sonra  sürekli devrede kalarak, kiritik uygulamalarda beklenilen sürekli çalışabilme özelliğini sağlayacaklardır.

WiFi 300n Desteği

WiFi özellikli AMIT  modelleri WiFi Compliance 300n standardları ile uyumlu olup, çoklu  (8 adet)  SSID  desteğine sahiptir. MIMO anten desteği ile yüksek performanslı WiFi erişim grupları oluşturabilirsiniz.

Tüm Şebekeler İle Uyumluluk

Cihazlar üzerinde operatör kilidi yoktur. Tüm şebekelerde, desteklenen frekans bandlarında sorunsuz olarak çalışır.

Dinamik IP, Statik IP Bağlantıları

AMIT cihazları  Dinamik IP, Statik IP bağlantı ayarları için lütfen tıklayınız.

Tümleşik Akıllılık

Tümleşik LTE (çift SIM), 1x FE WAN, çift WAN hata giderme, yük dengeleme özelliği.  Kritik uygulamalar için çoklu WAN yük dengeleme ve VPN tünel hata koruma desteği ile en üst seviyede sürekli bağlantı özelliği, VRRP ile cihaz yedeklemesi.

Güvenlik

IPsec, PPTP ve L2TP VPN desteği. Eşzamanlı 32 tünel, QoS ve bandgenişliği yönetimi, SNMP, Telnet CLI ve opsiyonel olarak  TR069 desteği. Multi-WAN yük dengelemesi, VPN tünel hata koruma, VRRP .
error: Content is protected !!