0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

4G UYGULAMALAR AMIT IDG500-0T012

IDG500-0T012

Ekonomik

AMIT 4G-LTE blue 170x170 B

4G Farklı Uygulamalar
Kesintisiz, Hızlı Bağlantılar
Güvenli Alt Yapı Gereksinimleri

AMIT 4G/LTE gateway ve kurumsal router ürünleri yüksek performanslarının yanında, güçlü ve güvenli TCP/IP protokol desteği, veri hata koruma ve giderme yetenekleri ile farklı dikey pazarlar için farklı uygulamalarla ideal çözümler oluştururlar.

LTE Cat 4 özelliğini sunan ekonomik toplam sahip olma maliyeti ile yatırımlarınızı en uygun şekilde korursunuz.

Farklı M2M-IoT Uygulamaları İçin AMIT IDG500-0T012 Router Ürünleri

AMIT ürünleri IP kameralar, güvenlik, perakende satış, endüstriyel çözümler, enerji, sağlık, kamu uygulamaları, inşaat, kara ve deniz taşımacılığı, lojistik, finans, kurumsal yedekleme, iş sürekliliği gibi dikey pazarlarda sorunsuz, sürekli çalışan çözümler sağlar. 4G/LTE gateway ve kurumsal router ürünleri yüksek performanslarının yanında, güçlü ve güvenli TCP/IP protokol desteği, veri hata koruma ve giderme yetenekleri  ile farklı dikey pazarlar için farklı uygulamalarla ideal çözümler oluştururlar.

AMIT Router Ürünlerinin Avantajları

Sağlam Dizayn

Tüm AMIT ürünleri kurumsal ve endüstriyel uygulamaların beklentilerini  karşılayacak şekilde test edilerek, üretilmişlerdir. Ürünler zor ve aşırı koşullara dayanıklı olacak şekilde  sağlam alüminyum kasalar içine yerleştirilmiş olup, uygun endüstri standardlarına sahiptirler. 

Güvenilir

AMIT ürünleri karmaşık veri gereksinimlerine kolay kurulabilen ve yönetilebilen çözümler getirmiştir. Ürünler bir kez kurulduktan sonra sürekli devrede kalarak, kiritik uygulamalarda beklenilen sürekli çalışabilme özelliğini sağlayacaklardır.

Tümleşik Akıllılık

Tümleşik LTE (çift SIM), 1x FE WAN, çift WAN hata giderme, yük dengeleme özelliği. Kritik uygulamalar için çoklu WAN yük dengeleme ve VPN tünel hata koruma desteği ile en üst seviyede sürekli bağlantı özelliği, VRRP ile cihaz yedeklemesi.

Çift SIM

AMIT ürünleri çift SIM yuvasına sahiptir. Çift SIM özelliği beklemesiz hata koruma özelli yanında, tercihe bağlı olarak farklı operatör kullanımları (yurtiçi ve yurtdışı uygulamalarda otomatik seçim) özelliklerini sağlar.

WiFi Desteği

WiFi özelliği (2.4 GHz) WiFi Compliance standardları ile uyumlu olup, çoklu SSID desteğine sahiptir. 

Güvenlik

IPsec, PPTP ve L2TP VPN desteği. Eşzamanlı 32 tünel, QoS ve bandgenişliği yönetimi, SNMP, Telnet CLI ve opsiyonel olarak TR069 desteği. 

Tüm Şebekeler İle Uyumluluk

Cihazlar üzerinde operatör kilidi yoktur. Tüm şebekelerde, desteklenen frekans bandlarında sorunsuz olarak çalışır.

Network Monitoring Ayarı

AMIT cihazları Network Monitoring ayar bilgileri için lütfen tıklayınız.

Dinamik/Statik IP Bağlantıları

AMIT cihazları Dinamik IP, Statik IP bağlantı ayar bilgileri için lütfen tıklayınız.

SMS İle Yeniden Başlatma

AMIT cihazları LTE bağlantılarının SMS göndererek yeniden başlatılması ayar bilgileri için lütfen tıklayınız.

LTE Bağlantısı Otomatik Yeniden Başlatma

AMIT cihazları  LTE bağlantılarının önceden tanımlanmış gün/zaman parametrelerine bağlı olarak otomatik yeniden başlatılması ayar bilgileri için lütfen tıklayınız.

Çift SIM Veri Kullanımına Bağlı Geçiş

AMIT cihazlarındaki Çift SIM desteği  akıllı veri kullanım algoritmaları ile SIM’ler arasında geçişi otomatik olarak sağlayarak, kesintisiz ve hızlı LTE bağlantılarını sürdürür. Ayar bilgileri için lütfen tıklayınız.

error: Content is protected !!