0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

SAILTIMER AUDIO NAVIGATION

Audio Navigation™

Sesli Navigasyon Sistemi İle Eller Serbest

SailTimer Audio Navigation™, Sesli Navigasyon

Ekrana Bakmadan Hız ve Polar Değerleri Sesli Olarak Alabilme

Akıllı telefon ve tablet ekranlarını tekne üzerinde okumak, özellikle güneşli havalarda oldukça zor olabilir. Yolculuk esnasında rüzgar hızı, rüzgar açısı ve tekne hızı bilgilerine sürekli gereksinim vardır. SailTimer Wind Gauge™ V.23 Android uygulaması ile ekran sonrası bilgi paylaşım kavramına yeni bir değer katılmıştır. Uygulama ekran gereksinimi olmadan, rüzgar koşullarının ve tekne hızının belirtilen ön değerlerden sapması durumunda sesli olarak bilgi verir. Kulağınızdaki akıllı bir ses gibi tekne navigasyonu için size bilgi aktarılır.

Böylelikle telefon ve/veya tabletinizi kamara içinde kuru ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kablosuz SailTimer Wind Instrument™ cihazı Bluetooth üzerinden direk üzerindeki bilgileri telefon ve/veya tabletinize aktarır. Sonrasında Wind Gauge uygulaması basitçe rüzgar koşullarını ve tekne hızını belirtilen koşullar değiştikçe veya ekrana dokundukça yayımlar.

Bu özellik yukarıdaki videoda gösterildiği gibi kablosuz hoparlör ile mükemmel çalışır. Ayrıca piyasada satılan Bluetooth kulaklıklar da “eller serbest” uygulaması için iyi bir seçenektir.

error: Content is protected !!