0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

GALGUS

5

x

WiFi

SPEED UP YOUR

En Üst Seviyede Kablosuz Bağlantı Performansı

Galgus patentli teknolojisi CHT (Cognitive Hotspot Technology) çoklu platform yazılımı olup, kablosuz erişim noktası ve router cihazları üzerinde çalıştırılabilir. CHT, WiFi cihazlarını akıllı hale getirerek tüm potansiyel kapasitelerini kullanmalarını sağlarken gerçek zamanlı karar verme algoritması ile de bağlı bulunan tüm kullanıcılar için en uygun kablosuz bağlantıyı garanti eder.

Çoklu Platform

CHT, çoklu platform desteği olan ve donanımdan bağımsız olarak çalışarak çok sayıda farklı WiFi cihaza eklenebilen tümleşik bir yazılımdır. Havacılık endüstrisi, demiryolları, denizcilik uygulamaları, taşımacılık, kurumsal v.s., uygulamalarda çok farklı kablosuz erişim noktası ve/veya router cihazları kullanılmaktadır. Siz gereksinimlerinizi karşılayacak donanım cihazını seçtiğinizde bir yazılım güncellemesi ile CHT seçilen cihazın gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

Dağıtılmış Yapı

CHT, WiFi ağınızı harekete geçirir. AP ve router cihazları akıllıca ölçümler yapıp, kendi aralarında paylaşarak radyo kaynaklarını en uygun şekilde kullanırlar. Tüm bu aktivite, akıllı çözüm için ayrı bir merkezi kontrol cihazına gereksinim yoktur.
WiFi cihazlar çevrelerindeki radyo kaynaklarının farkında olup, ortaklaşa çalışarak en iyi verimi sağlayacak kararları verirler. Sistem tek bir hata noktasına bağlı olmadan çalışır, süreç kararı için hiçbir gecikme olmaksızın basit, ölçeklenebilir bir çözüm sağlanır.

Kendi Kendine Optimizasyon

Galgus, radyo kaynaklarını ve mevcut donanımları otomatik olarak en uygun şekilde kullanmak için yapay zeka yöntemlerini kullanmaktadır. CHT algoritmaları gerçek zaman radyo verimliliğini arttırmak için WiFi cihazlarınız ile birlikte çalışır, onları akıllı birer cihaz haline getirir. WiFi cihazınıza CHT yazılımını yükleyin ve kendi kendine optimizasyon, WiFi performansının iyileşmesi gibi özelliklere anında erişin. Sistem yöneticileri karmaşık kurulumlara gerek olmadan CHT Bulut Yönetim Platform’u ile kablosuz ağları için daha iyi istatiksel bilgiler alabilir ve ağ davranışlarını daha iyi gözlemleyebilirler.

optos_450x390px

CHT Uygulama Alanları

error: Content is protected !!