0212 358 5909 - 0212 358 5908
Çamlık Yolu Sokak Uğurlu Apt. No:4 D:7 Etiler, 34337 İstanbul

GALGUS-AVIATION

Havacılık Endüstrisi

AP cihazlarınıza CHT kurulumu yaparak hızlı, güvenilir WiFi bağlantıları oluşturabilirsiniz. Performansınız 5 katına kadar artacaktır.
CHT, hali hazırda 700+ yolcu uçağında kurulu olup, uçak başına 1-3 AP yeterli olmaktadır.

Galgus_AP_554x477px
g4306

Çoklu Platform

CHT, çoklu platform desteği olan ve donanımdan bağımsız olarak çalışarak çok sayıda farklı WiFi cihaza eklenebilen tümleşik bir yazılımdır. Havacılık endüstrisi, demiryolları, denizcilik uygulamaları, taşımacılık, kurumsal v.s., uygulamalarda çok farklı kablosuz erişim noktası ve/veya router cihazları kullanılmaktadır. Siz gereksinimlerinizi karşılayacak donanım cihazını seçtiğinizde bir yazılım güncellemesi ile CHT seçilen cihazın gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

Dağıtılmış Yapı

CHT, WiFi ağınızı harekete geçirir. AP ve router cihazları akıllıca ölçümler yapıp, kendi aralarında paylaşarak radyo kaynaklarını en uygun şekilde kullanırlar. Tüm bu aktivite, akıllı çözüm için ayrı bir merkezi kontrol cihazına gereksinim yoktur.
WiFi cihazlar çevrelerindeki radyo kaynaklarının farkında olup, ortaklaşa çalışarak en iyi verimi sağlayacak kararları verirler. Sistem tek bir hata noktasına bağlı olmadan çalışır, süreç kararı için hiçbir gecikme olmaksızın basit, ölçeklenebilir bir çözüm sağlanır.

Kendi Kendine Optimizasyon

Galgus, radyo kaynaklarını ve mevcut donanımları otomatik olarak en uygun şekilde kullanmak için yapay zeka yöntemlerini kullanmaktadır. CHT algoritmaları gerçek zaman radyo verimliliğini arttırmak için WiFi cihazlarınız ile birlikte çalışır, onları akıllı birer cihaz haline getirir. WiFi cihazınıza CHT yazılımını yükleyin ve kendi kendine optimizasyon, WiFi performansının iyileşmesi gibi özelliklere anında erişin. Sistem yöneticileri karmaşık kurulumlara gerek olmadan CHT Bulut Yönetim Platform’u ile kablosuz ağları için daha iyi istatiksel bilgiler alabilir ve ağ davranışlarını daha iyi gözlemleyebilirler.

optos_450x390px

CHT Uygulama Alanları


Havacılık


Toplu Ulaşım


Marin


Hizmetler


Konutlar

error: Content is protected !!